araç kiralama

Volkswagen Caddy Kiralama

Google

Aralık 23, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Volkswagen Ticari Araç, Volkswagen Caddy Kiralama için sunduğu kampanyanın kapsamını genişleterek, Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı.
Volkswagen Ticari Araç tarafından başlatılan ve Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanya Volkswagen Caddy’e sahip olmayı daha kolaylaştırıyor. Peşin alımlarda uygulanan ek indirim oranları ile anahtar teslim fiyatları üzerinden yüzde 13’e varan oranlarda fiyat avantajı sağlanırken, kredili alımlarda 60 aya kadar tüm vadelerle ise faiz oranı yüzde 1.04’e çekildi. Üstelik Volkswagen Caddy’nin özel görsel, güvenlik ve konfor paketine sahip versiyonu Caddy Life ve sınıfının ilk ve tek otomatik şanzımanlı ticari aracı Caddy Otomatik de kampanyaya dahil.
Volkswagen Ticari Araç ile VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa düzenlenen kredi kampanyasından faydalanmak isteyenler aynı zamanda Planguard (Kredi Koruma Sigortası) ile Komboplan (Uzun Vadeli Kasko) veya Fulllife (Uzatılmış Garanti) hizmetlerinden birini aldıkları takdirde faiz oranı yüzde 0.99’a geriliyor.

Yorum Ekle

rent a car ankara
Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Harita
ankara escort