Ford Focus Kiralama

Mart 31, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

FORD FOCUS KİRALAMA

Ford Focus Kiralama

Ford Focus Kiralama

Otomobil kiralama sektöründe bazı modeller Emek Araba Kiralama uzmanlar tarafından referans olarak gösterilir. Sınıfında referans olarak gösterilen modelin sunduğu özellikler, rakiplerin de ulaşmayı hedefledikleri çıta yüksekliği olarak belirlenir. Tam rakipler bu çıta seviyesine Çukurambar Araba Kiralama ulaşacakken, referans olarak alman model, yapılan iyileştirme ve yenileme çalışmasıyla birlikte çıtayı bir adım daha yukarıya taşıyınca, işler rakipler için yine karmaşık bir hal alır. İşte sözünü ettiğimiz referans otomobillerden biri de yeni Ford Focus Kiralama . Ford Marka Araç Kiralama‘un yeni tasarım anlayışı olan “kinetik tasarım” felsefesinden payına düşeni alan Focus, sınıfındaki rakiplere benzer özelliklere sahip olmuş olsa bile hala kendi karakterini başarıyla korumayı biliyor. Ön tampon, farlar, ızgara ve çamurlukları değiştirilen Focus’un yüzüne bakıldığında iddialı ve biraz kibirli bir otomobil imajı yansıyor. Yüzünün değişen tasarımına Dikmen Araba Kiralama ayak uydurabilmesi için motor kaputunda da daha dinamik görünen yeni bir tasarım tercih edilmiş. Profil bölümünde de sportif Bilkent Araba Kiralama bir görünüm elde etmek için ufak değişiklikler yapılmış. Kaliteli malzemelerin ön planda olduğu iç mekanda kullanımla ilgili çok önemli bir sorun bulunmuyor. Ancak kullanımı çok zor olan kapı içi cepleri ve iç mekana hiç uymayan ve kalitesiz görünen torpido kapağı biraz rahatsız edici. Trend ve Titanium Dord Focus Dizel olmak üzere iki farklı donanım seçeneğine sahip olan yeni Focus Kiralama Ankara özellikle Titanium adı verilen Demetevler Araba Kiralama üst donanım seçeneğinde yer alan yüksek donanım seviyesiyle beğeni topluyor. Sedan otomobillerdeki önemli müşteri beklentilerinden olan bagaj kullanımı, sunulan 526 İtlik bagaj hacmi ve geniş yükleme ağzı ile rahatça karşılanıyor. Ford Focus Kiralama‘un süspansiyon sisteminde ise bazı ayar değişiklikleri yapılmış. Yol tutuş başarısı ile bizden yeniden artı puanlar alan Kiralık ForD Focus‘un süspansiyon sistemi darbe emiş konusunda da son derece başarılı. Gerçi biraz sert ayarlara sahip olan süspansiyon sistemi ilk başlarda darbe emiş konusunda biraz tedirginlik yaratıyor ama yol tutuşa sağladığı olumlu etki yanında bu rahatlıkla göz ardı ediliyor.
Test aracımızda, sadece otomatik şanzıman seçeneği ile birlikte satın alınabilen, 100 HP güç üreten 1.6 İtlik benzinli motor seçeneği yer alıyor. Şehir içi kullanımlar için uygun olan ancak hızlanma isteği çok yüksek olmayan motor, zaten 100 HP’lik gücü de 6000 d/d’de kullanıma sunuyor, 150 Nmlik tork da 4000 d/d’de kullanıma giriyor. Test sonuçlarına bakıldığında da otomobilin performans konusunda iddialı Büyük Esat Araba Kiralama olduğunu söylemek imkansız. Performans konusunda isteneni Çankaya Yıldız Araba Kiralama veremeyen otomobil, yakıt tüketimi konusunda ise 100 km’de 8,5 İt tüketim ile beklediğimizden biraz daha bonkör çıktı.

Bravo Kiralama

Mart 31, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Fiat Bravo Kiralama ülkemizde satışa sunulduğundan beri farklı bir reklam politikası ile evlerimize konuk oluyor. Sürekli olarak sıra dışı olmasından ve sıra dışı olmak isteyenlerin tercih edeceğinden söz edilen Bravo, açıkçası ilk testlerinde bizde bu yönde bir izlenim bırakmamıştı. Fakat Bravo Kiralama bir kez daha test sayfalarımızda yerini aldığında, bu kez ona, en azından performansıyla sıra dışı diyebilmemiz mümkün oldu. Motor kaputunun altında yatan ve son dönemlerin yükselen trendi olan küçük hacim/yüksek güç politikasını benimseyen Bravo, sergilediği performansla bizleri kendisine hayran bıraktı. Bravo’nun motor kaputunun alün-da yatan en güçlü motor seçeneği olan 1.4 lt’lik ünite, ürettiği 150 HP güç ile son derece iddialı. 1368 cc hacmindeki, MPI, elektronik faz sıralı turbo sistemini kullanan benzinli motor 5500 d/d’de 150 HP’lik gücü kullanıma sunarken, 2200 d/d’de ise 206 Nm tork üretiyor. Kokpitteki “sport” düğmesine basıldığında ise motorun ürettiği tork 3000 d/d’de 230Nm’ye yükseliyor. Ancak bu güçlü motora eşlik eden şanzıman sistemi ise sınıfı geçebilecek notu alabilmek konusunda son derece zorlanıyor. Yolları net bir şekilde belli olmayan 6 ileri oranlı manuel şanzıman çok kabiliyetli değil. Bu belirsiz düzenek-li şanzıman sisteminin kumanda kolu da ele tam oturmuyor.
Parmakların tam yerleştirilmesine izin veren bir direksiyon simidine sahip olan Bravo Kirala’nun, genel anlamıyla yönlendirme kabiliyeti de kusursuz. Fakat biz bu otomobil kiralama biraz daha farklı bir direksiyon simidi, en azından çok daha fazla sportif olan bir ayrıntı bekliyorduk. Bununla karşılaşmamış olsak bile direksiyon simidi için olumsuz bir eleştiri yapabilmemiz mümkün değil. Fakat direksiyon simidinin arkasında yer alan ve son derece kötü bir görüntü oluşturan plastik aksamlar can sıkıcı oluyor. Özellikle sürücünün dizlerine de-ğebilecek kadar aşağıda olan bu bölüm ani manevralar sırasında zaman zaman zorluk yaşatabiliyor.
Önde bağımsız MacPherson, sabit-leyici denge kolunun kullanıldığı süspansiyon sisteminde arkada ise torsiyon bar ve viraj denge koluna yer verilmiş durumda. Son dönemlerde tercih edilen bu sert ayarlara sahip süspansiyon sistemi, birçok otomobilde başarıyla görev yaparken, Fiat Bravo Kiralama‘da da sürüşleri güvenli kılıyor. Biraz sert olması nedeniyle derin çukurlardan geçerken kötü bir his uyandırsa bile yol tutuş ve genel anlamda darbe emiş konusunda süspansiyon sistemi yetenekli.
İç mekan konusunda ise hep söylediğimiz gibi Bravo bizi çok şaşırttı. Görünüm konusunda çok önemli bir sorun olmasa bile, kullanılan sert plastik malzeme ve montaj hataları otomobilin ucuz görünmesine neden oluyor.

Fiat Doblo Kiralama Ankara

Mart 31, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

fiat_doblo_kiralamaFiat Doblo Kiralama Ankara‘ın yeniden toparlanmasında en önemli rolü küçük sınıfta yer alan Fiat Doblo Kiralama modeli oynadı. Önceki nesilleri ile istenen başarıyı yakalayamayan Punto, adının önüne eklenen Grande ile birlikte son derece iddialı bir otomobil halini aldı. Model ülkemizde de ulaşüğı başarılı satış rakamları ile iyi bir imaj yakaladı. Grande Punto’nun en fazla dikkat çeken özelliği, büyüyen ölçüleri ve etkileyici tasarımı olmalı.
İç mekanda da sıradan sınıf özelliklerinden sıyrılmayı başaran Grande Punto Kiralama, biraz ucuz görünen plastik malzemesi ve işçiliğine rağmen beğeni kazanmayı bildi. Kullanım zorluğu yaşatmayan iç  mekanda, sunulan yaşam alanı ve büyüyen ölçülerle birlikte yaşanan genişleme ailelerin bile ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir boyuta ulaştı. Ancak ferah olarak adlandırabileceğimiz iç mekan, kalın sütun tasarımları nedeniyle görüş zorlukları yaşatıyor. Özellikle üç kapılı versiyonda Aydınlıkevler Araba Kiralama kaim B sütunu görüşü engelleme konusunda oldukça iddialı. Aynı şekilde, içinde küçük bir cama yer verilmiş olsa bile A sütunu özellikle dönüşler sırasında görüşün kısıtlanmasına neden oluyor. Kumanda düğmelerinin tasarımında biraz ucuzluk dikkat çekse bile, kullanımla ilgili bir sorunun bulunmaması bu durumun göz ardı edilmesini sağlıyor.
Elektronik çok nokta enjeksiyon MPI, sıra fazlı Bahçelievler Araba Kiralama sabit geometrin’ turbo ve intercoolerın kullanıldığı 4 silindirli, benzinli motor matematiksel verileri ile bile insanın aklını başından almaya yetiyor. 5000 d/d’de ortaya çıkan 120 HP güç ve 2000 d/d’de kullanıma sunulan 206 Nm’lik tork bu küçük hacimli motor seçeneğini dikkat Araba Kiralama Bakanlıklar çekenler listesine rahatlıkla dahil ediyor. 5 ileri manu-el şanzıman ise motordan gelen gücü yola aktarma konusunda bir sorun yaşamıyor ve verdiği tepkiler yeterli. Fakat şanzıman yollarının çok net bir şekilde belli olmaması ve bu nedenle vites geçişlerinin Balgat Araba Kiralama zor yapılması sürüş keyfini biraz olsun törpülüyor.
Dualdrive elektro hidrolik direksiyon sistemi ise çalışma karakteri ile beğenimizi kazanan mekanik sistemlerin başında yer alıyor. Hıza duyarlı olarak çalışan ve tepkileri oldukça başarılı olan direksiyon sistemine, tasarım AŞTİ Araba Kiralama açısından övgümüzü kazanan bir direksiyon simidi eşlik ediyor. Parmak boşluklarına sahip olan direksiyon simidi, kendinizi bir ralli otomobilinin içinde hissettirecek kadar iddialı.
Sport versiyonda süspansiyon sistemindeki sportif özellikleri de artırılan Grande Punto Kiralama Ankara yola sağlam basan otomobillerden biri. Limitleri zorlandığında ya da ilk kalkışlar sırasında gelen yüksek güç nedeniyle önden kayma eğilimi olsa bile, bunu bir sorun olarak algılamak doğru değil.

Dacia Logan Kiralama ve Dacia Kiralama Ankara

Mart 31, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

DACİA LOGAN KİRALAMA

Dacia Logan Kiralama

Dacia kiralama Sandero uygun fiyatı ile yeni halk otomobili olacak gibi görünüyor. Düşük sayılabilecek başlangıç fiyatıyla birlikte araca ilave edilen donanımlar Sandero’nun fiyatını küçük sınıf araçlarla baş edebilir düzeyde tutuyor. Bu da onun albenisini artırıyor. İyi görünen ve beklediğimizden çok daha geniş bir iç mekana sahip olan, kullanışlılığı ile beğenimizi kazanan Sandero’nun bazı noktaları incelen-diğindeyse, ucuz fiyatlı bir otomobil olduğunu uzman olmadan bile rahatlıkla anlamak mümkün. Özellikle iç mekanda dacia kiralama bu his doruk noktasına ulaşıyor. Dışarıdan bakıldığında çekici görünmeyi başaran Sandero’nun iç mekanında ucuz ve kalitesiz görünüm beklediğimiz gibi karşımıza çıkıyor. Kullanılan plastik kalitesi Lo-gan’a göre çok daha iyi olsa bile yine de kaliteli rakipleri ile başa çıkamayacak seviyede. Bu şaşkınlık yaratacak bir durum değil. Daha kaliteli iç mekana sahip olan rakiplerinin neredeyse tamamı, başlangıç fiyatlarında ondan en az 4 bin YTL daha yüksek bir bedel istiyor. Ancak bu seviyedeki bir fiyat baz alındığında Sandero’nun lüks versiyonunun rakiplerine karşı çok fazla şansının olmadığı da görülüyor.
Sürüş karakteri açısından çok önemli bir sorun yaşamadığımız otomobilin, yalıtım konusunda ise başarılı olduğunu söylememiz pek mümkün değil. Rüzgarlı bir günde yapılan sürüşte, sürücü ve yolcu camından yükselen ıslık sesleri iç mekana yayılıyor. Yüksek yapısına rağmen sert esen rüzgarlarla baş edebildiğini gördüğümüz Sandero aynı başarıyı yalıtım konusunda gösteremiyor.
Sade iç mekanında yükselen fiyatla birlikte elektrikli aynalara kavuşan otomobilin görüş açıları konusunda da ciddi bir sıkıntımız olmadı. Geniş minderlere sahip, fakat bunun yanında yan destekleri yetersiz olan koltuklar nedeniyle koltuklar pek de rahat değil. Güçlü bir benzinli motor seçeneği ile karşımıza çıkan Sandero bizi performansından daha çok yakıt ekonomisi ile şaşırttı. Tüm kurallara uygun bir şekilde sürüş yapıldığı zamanlarda Sandero 7.0 lt’ye kadar inen yakıt tükeümi ile beğeninizi kazanabilir. Gaza biraz daha fazla basıldığı zamanlarda da yakıt tüketimi limitleri zorlamıyor ve en fazla 9 lt’ye kadar dayanıyor. 5 ileri oranlı manuel şan-zıman seçeneği de istenenleri yerine getirme konusunda başarılı. Kısa oranlara sahip başlangıç vitesleri kalabalık trafikte istenen ataklığı veriyor. Uzun süspansiyon strokları ile maksimum darbe emiş ve yol konforunun hedef alındığı otomobil, tercih bu yönde yapıldığı için yol tutuş konusunda çok güven veremiyor. Yüksek yapısı daha sürüşe başlamadan bir güvensizliğe neden olurken bu his zamanla yok oluyor. Sert dacia kiralama ankara girilen kısa aralıklı virajlarda arkadan kayma eğilimi göstererek endişelere neden olsa bile Sandero, risk alınmadığı sürece konforla birlikle tatminkar bir yol tutuş sunuyor.

Citroen Kiralama

Mart 31, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Citroen Kiralama

citroen-kiralama

citroen kiralama

Citroen Kiralama yenilediği Berlingo’da biraz daha citroen kiralama geleneksel çizgilerine bağlı kalmayı tercih ederek radikal bir değişimden kaçınmış. Genel hatlarına bakıldığında bu tip bir izlenim doğururken, tasarım detayları incelendiğinde ise Citroen Berlin-go’nun rakipleri kadar olmasa bile ciddi bir değişim citroen kiralama geçirdiği gözleniyor. Yerini aldığı modelle aynı fiyat seviyesinde kalmayı başaran citroen kiralama  Berlin-go’nun yenilenen far ve tampon tasarımı yüzünün çekiciliğini ararmış. İç mekan konusunda da rakiplerinin gerisinde kalmamayı başaran Berlingo kolay kullanılan citroen kiralama detayları ile beğeni topluyor. Koltuk minderleri citroen kiralama  bazı otomobillerden bile iyi olan Berlingo’nun koltuklarının yan destekleri ele şaşırtıcı derecede iyi. Cam açma düğmesinin kapı içleri yerine orta konsolda yer alıyor olması ise hoşumuza gitmeyen detaylar arasında. Bu tip cam açma düğmelerinin kumandası gerçekten de çok zor. Okunaklı ve belirgin bir gösterge paneline sahip olan Berlingo’nun orta konsolunun üzerinde toplanan kumanda grubu ise biraz ucuz bir görüntü oluşturuyor.
Yaşam alanı konusunda beklendiği gibi bir sorunu Citroen C3 Kiralama olmayan Berlingo’nun iç mekanında, görüş açıları konusunda da ciddi bir sorunla karşılaşmadık. Ancak dikiz aynasının tam olarak ayarlanamaması arka görüşte sorun yaratıyor. Orta konsolun altına gömülen vites kolu da biraz eğreti duruyor. Tam ortalamak yerine sürücüye doğru kaydırılan vites kolu kullanım açısından citroen kiralama sorunsuz ancak görünümü için aynı şeyi söylemek mümkün değil.
Yumuşak karakterli süspansiyonu ve yüksüz kullanımlar sırasında Berlingo’nun sürüş kabiliyeti açısından negatif bir etki bırakacağını düşünüyorduk. Fakat Citroen C4 Kiralama beklentilerimizin tam tersine bir durum ortaya çıktı. Berlingo izine sadık kalmayı başarırken, limitleri çok zorlanmadıkça yol tutuş netliği ile beğeni topladı. Çok keskin olmasa bile yönlendirme kabiliyeti sorunsuz olan direksiyon sistemi ve başarılı sürüş karakteriyle Berlingo artı puanları alıyor. Sürüş dinamiğini bu kadar iyi hissetmemizi sağlayan sebeplerinden biri güçsüz motor olabilir. Zaten çok hızlanamayan bir araç, güvenli bir yol tutuş sunuyor anlamına da gelebilir. Biz durumun böyle olduğuna inanmak istemiyoruz. Fakat 4000 d/d’de 75 HP güç ve 1750 d/d’de 185 Nm tork üreten dizel motor ekonomik tüketim anlamında beklentileri karşılarken, hızlanma konusunda citroen c4 kiralama yetersiz kalıyor. Aynı şekilde fren performansı konusunda da Citroen Berlingo bizleri memnun edemedi. Güvenlik sınırının üzerinde bir performans sergileyen Berlingo’nun duruş sırasında ortaya koyduğu karakter de güvenlik endişelerinin artmasına neden oluyor.

Kiralık Jeep

Mart 31, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

jeep kiralama

jeep kiralama

Kiralık oto fiyatına yeni bir otomobil kiralama sahibi olmanın hayallerini kuruyorsanız Kiralık Jeep sizin beklentilerinizi gerçekleştirmek için hazır. Renault Leknolojisini kullanan ve ülkemizde Renault yetkili satıcı ve servis güvencesiyle pazaıianan Dacia’nın yeni modeli Sandero, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak kadar iyi görünüyor. Otomobilin dört bir yanma dolaştığınızda, onun için ucuz kiralama ya da çok kalitesiz görünüyor demeniz imkansız.
İç mekan özellikleri konusunda da Dacia, bundan sonraki modellerinde nasıl bir değişim göstereceğinin ilk izlenimlerini Sandero ile veriyor. Daha önceki modelleri ucuz görünmeleri ile birlikte plastik kokusunun iç mekanı sarması ile anılır olmuşken, Sandero ile bu durum kiralık jeep tamamen ortadan kalkmış. Bazı yerlerinde yapılan alüminyum görünümlü takviyeler sayesinde iç mekanın görünüm kalitesi artırılmış. Omuz ve baş mesafeleri konusunda da beklediğimizden çok daha iyi bir sonuçla karşılaştığımız Sandero’nun arka bölümü biraz kısıtlı bir kullanım alanı sunuyor. İlk anda yol tutuş konusunda fazla güven vermeyen bir karaktere sahipmiş gibi algılanan Sandero’nun lastikleri, her an istediğinizden jeep kiralama ankara farklı bir yöne gidebilecekmiş gibi bir izlenim bırakıyor. Bunun nedeni uzun olan süspansiyon strokları. Ailelere bekledikleri yol konforunu sunabilen Sandero, ilk izlenimlerde kötü olan yol tutuş karakteri sonrasında olumlu izlenimlere bırakıyor. O sallanmaya hevesli otomobilin aslında ilk izlenimlerinin yanlış olduğu ortaya çıkıyor. Temiz Kiralık Jeep bir iz takibi konusunda elinden geleni yapan Sandero, ekonomik bir aile otomobilinin yol tutuş beklentilerini sorunsuz bir şekilde karşılıyor. Elbette sert girilen virajlarda yaşanan arkadan kaymaları normal karşıladığımız zaman.
Boşluklara sahip direksiyon memnun edemese bile. araçtan keyifsiz ayrılmanızı sağlayacak kadar olumsuz bir etki de bırakmıyor. Öte yandan Sandero yalıtım konusunda ise yetersiz kalıyor. Motor kaputu kaldırıldığında, üzerinde Renault logosu olan bir güç ünitesi karşımıza çıkıyor. 8 su-paplı ve eski teknolojileri kullanan bir ünite olmasına rağmen 1.4 ll’lik Renault motoru 75 HP’lik gücü ile performans beklentilerini karşılıyor. 120 km/s’nin üzerine çıkılan hızlara kadar Sandero performans Jeep Kiralama beklentilerini karşılarken, bundan sonraki hızlanma isteklerine biraz isteksiz tep-kiler veriyor. Sandero. yan rüzgarlardan hafif yapısı ve yüksek süspansiyon ayarları nedeniyle biraz fazla etkileniyor. 5 ileri oranlı manuel şanzımana ise her zaman gördüklerimizden biraz daha sempati ile bakmak gerekiyor. Yollan net olmayan şanzıman ve gerçekten kötü olan kumanda kolu, vites değişimleri sırasında kullanım zevkini törpülüyor. Sandero, ara hızlanmalarda da pek başarılı olamıyor.

Audi Q7 Kiralama

Mart 30, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Audi Q7 Kiralama

Audi Q7 Kiralama Ankara

Audi Q7 Kiralama

Tüketici beklentilerinin değişmesi ve üreticilerin de bu her gün büyüyen SUV pazarında daha fazla konfor elemanına sahip araçları piyasaya sunması SUV’larm gerçek amaçlarından uzaklaşmalarına neden oldu. Günümüzde bu tip araçlar asfalt üzerinde daha çok ilerleyip satış iiyaüarı da önemli ölçüde arttı. Audi ise Q7 Kiralama ile girdiği SUV pazarında daha küçük bir model satın almak isteye

q7 kiralama

q7 kiralama

n ancak bunu yaparken de konfordan ve prestijden ödün vermek islemeyenler için Q5 Kiralama‘i geliştirdi.
A4 modeli ile aynı olan orta konsolu nedeniyle ilk başta özgünlük arayanlar için biraz haj’al kırıklığı yaşatan Q5 bu modelin etkileyici ve fonksiyonel kokpiti sayesinde bu bölümde de dikkat çekmeyi başarıyor. Özellikle test aracımızdaki gibi üst versiyonlarda biraz düğme karmaşasının yaşandığı iç mekan malzeme ve işçilik kalitesiyle kendisine hayran bırakürıyor. Her ne kadar düğme sayısının fazla olması ilk başta biraz sıkıntı yaratsa da kısa bir alışma süresinden sonra ‘in içmekanında zorluk çekmiyorsunuz. 3.0 litrelik V6 TDI dizel motorundan güç alan Audi Q7 Kiralama bu motorun 4000 d/d’de ürettiği 240 HP güçle birlikte 1500-3000 d/d arasında üretilen 500 Nm tork sayesinde çok etkileyici bir performansa kavuşuyor. Öyle ki araç fabrika verisine göre 6.5 saniyede 0-100 km/s hızlanmasını tamamlıyor. Gücünü yere 7 ileri oranlı çift kavramaya sahip S tronic şan-zımanla aktaran Q5 kısa sürede gerçekleşen vites değişimleriyle sportif-1 iğini bir kat daha artırıyor. Ancak özellikle ilk iki viteste oldukça sert gerçekleşen değişimler konforu önemli ölçüde azaltıyor. Yüksek süratlerde ise değişimler normal bir sürücüden daha hızlı ve sarsıntısız gerçekleştiği için işlemleri hissetmek oldukça zor.
Konfor, dinamik, otomatik ve kişisel olmak üzere dört Q7 Kiralama Ankara sürüş modu tercihi bulunan Q5 bu sayede konfor isteyene konfor, sportiftik isteyene ateşli bir sürüş sağlıyor. Ancak testimiz sırasında konfor modunda bile oldukça yüksek olan sportif karakter bu tip beklentileri karşılamakta zorlanıyor.
Oldukça sert ayarlara sahip olan direksiyon sistemi sayesinde yüksek bir hassasiyete sahip olan Q5 Kiralama park manevralarında ise biraz hantal ve yorucu olabiliyor. Q5 Kiralama, 25 derecelik yaklaşma açısı ve 17.5 derecelik uzaklaşma açısı ile arazide güven veren bir sürüş desteği de sağlayabiliyor. Test aracındaki 20 inçlik lastikler bile Q5’in arazide güvenle yol almasını engelleyemedi. Bununla birlikte yerden zemin yükseldiği 20 cm olan Audi Q5, 50 cm derinlikteki su geçişlerini de rahatlıkla yapabiliyor. Konu frenler olduğunda ise Q5 Kiralama performansıyla rakiplerine ders vermekte kararlı olduğunu ortaya koruyuor.

Ucuz Oto Kiralama Ankara Firmaları

Mart 30, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Oto kiralama‘nin en iddialı spor modellerinden biri olan ve her yeni versiyo-nuyla göz kamaştıran Tİ, insanın aklını başından alabilecek özelliklere sahip. Dikkat üzerine Ucuz Oto Kiralama Firmaları çekme konusunda sorun yaşamayan TT’nin. 200 HP’lik motoru kaputunun altına alan Roadster versiyonu da büyüleyici özelliklere sahip. Fakat büyüleyici özelliklerle birlikte bazı kabusların da bu aracın oto kiralama standartları arasında yer aldığını hatırlatmamız gerekiyor.

Ucuz oto kiralama ankara

Ucuz oto kiralama ankara

Kırmızı rengiyle bir alev topunu andıran ucuz oto kiralama ankara asfalt üzerinde ilerlerken gittiği yönü belli edecek şekilde iz bırakıyor. Bu tip otomobillerden hoşlanmıyor yani dikkat çekmeyi çok sevmiyor olsanız bile zaman zaman bu durumdan keyif almadığınızı söyleyemezsiniz.
Sinirli bakışlardan daha çok, gülümseyen bir ifadeyi andıran tasarımın ön planda olduğu otomobilde sportif ve kaslı hatların sayısı da fazla. Birçok otomobilin aksine profilden bakıldığında da büyüleyici bir görünüme sahip olan TT Roads-ter’in siyah tentesi de, renk uyumunun önemli bir göstergesi. Yenilikçi ve Z şeklinde açılan tavan sayesinde yerden tasarruf edilmiş.
İç mekana geçildiğindeyse, otomobilin dışında kendisine oto kiralama hayran bırakın kırmızı çekiciliğin iç mekanda da devam ettiğini görüyorsunuz. Kırmızı ve göze batan ışıklandırmalarla otomobilin iç mekanında da tam bir karnaval havası yaşanıyor. Sürüş pozisyonu ucuz oto kiralama ankara oldukça aşağıda olduğu için kendinizi biraz garip hissediyor olsanız bile vücudunuzu tam olarak saran koltukları. Audi’nin altı kesik direksiyon simidi tasarımı ve buradayım diye haykıran göstergeleri ile bir anda oto kiralama büyülü bir rüyaya dalıyorsunuz.
Gerçek bir spor otomobil olan ankara havaalanında oto kiralama TT Roadster’in yol üzerindeki perforsı açıkcası bizi oldukça şaşırttı 5 e bir içmde yaptığınız sakin .Oto kiralama sırasında bile elektr iımalann devreye girdiği otomc biL önemli bir sorun elbette yaşamı  ekranında sürekli rak ESFnin devreye girdiğini görmd de can sıkıcı olabiliyor.
Deneme sürüşlerinde yaptığım: birkaç küçük hızlanma testinde is bu inrj. daha da sıkıcı bir hal al dığmı söylemeliyiz. Dümdüz ilerle meye çalış lığımız bir yolda, gaz pe dalına da çok sert yüklenmek isteme diğimiz anlarda bile ESP devreye gj riyor ve sürüş oto kiralama ankara keyfini törpülüyor. Bı durumu yaşamamak için ESP’yi ta manıer. kapatmanız mümkün. Faka bu durunda da sürüş sırasında güvenhğinizi oto kiralama riske atma ihtimalini son derece yüksek.
Çok başanlı bir mekaniğe, sürüşül ucuz oto kiralama şeldine göçe kendini ayarlayabile! süspansiyon sistemine, kabiliyet çı tası oldukça yüksek hızlanma v şanzıman özelliklerine sahip olaı otomobdır. performansı ise gü venlik sınırının üzerinde.

Audi kiralama

Mart 30, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Audi kiralama‘nin yenilenen ve iddiasını bu yenileme audi kiralama operasyonunun ardından bir kat daha artıran modeli A4’e ulaşmak artık çok daha kolay… Çünkü otomobilin fiyatı 1.8 İt TFSI motor seçeneği ile birlikte ucuzladı. Her zaman iddialı özelliklerinden söz ettiğimiz Audi A4’ün fiyat en ekonomik versiyonunda görev yapan güç ünitesi de kesinlikle yeterli. 4 silindirli turbo beslemeli TFSI motor 120 HP güç ile birlikte 1500 d/d’den itibaren kullanılmaya başlayan 230 Nm’lik torku ile görevini kusursuz bir şekilde yerine  audi kiralama getiriyor. Elbette araçta görev yapan diğer güç üniteleri gibi çıldırtıcı bir performans beldemek imkansız ama 1.8 İt TFSI birçok insanın performans beklentisini Audi kiralama

audi-kiralama-ankara

audi-kiralama-ankara

fazlasıyla karşılayacak kadar iddialı. Ma-nuel şanzımanla yakıt tüketiminin mirıimuma indirilmesi için de otomobilde farklı bir çalışma yapılmış. Araç, devrini ve hızını sürekli olarak takip eden bir sistem gösterge panelinin ortasında yer alan bilgi ekranından vites değişim zamanlarını gösteriyor. Bu sistem artık birçok otomobilde karşımıza çıkıyor ama Audi A4’te biraz daha fazlası sunuluyor. Vites değişim zamanının gösterilmesi ile birlikte bu bilgi ekranında uygun vites seçeneğinin audi kiralama ankara hangisi olduğu da kullanıcıya hatırlatılıyor. Yani üçüncü viteste gidilirken bile ekranda altıncı vitese geçmenin uygun olacağı hatırlatılıyor.
Sürüş karakteri konusunda ise, bundan önceki nesliyle eleştiri oklarının hedefinde kalan A4, yenileme operasyonunun ardından bu sorununu da çözdü. Üstelik çözmek bir tarafa birçok rakibinin önüne geçecek kadar etkileyici bir sonuç ortaya çıktı. Hızlı girilen virajlar, uzun otoyol sürüşleri, panik yavaşlama zamanları, ani hızlanma istekleri gibi farklı sürüş isteklerinin A4 için çok önemli audi kiralama ankara bir Farkı bulunmuyor. Kısa virajlarda büyük karoseri nedeniyle zaman zaman zorlanma olsa ve ani kalkışlarda ön tarafı biraz aykırı olmak istese bile, A4 riskli bir kullanıma hiçbir zaman izin vermeyerek elektronik sistemlerini devreye alıyor.
Otomobilin hoşumuza giden bir diğer yanı ise fren performansı oldu. Kolay dozlanan bir fren pedalı ile kontrol edilen sistem güvenlik dendiğinde tam anlamıyla akan suları durduruyor. 37 metre gibi son derece iddialı bir mesafede duruşunu gerçekleştiren fren sistemi, asfalttan bir el çıkmış ve aracı tutmuş izlenimi uyandırıyor. Yönlendirme netliği konusunda beğenimizi kazanan direksiyon sistemi, sorunsuz görüş açıları, etkileyici audi kiralama ankara ses yalıtımı, geceleri gündüze çeviren LED teknolojili aydınlatma sistemi de otomobilin artılarından.
İddialı görünen otomobil, tasarımıyla beğeni merkezi olmayı da biliyor. Akıcı ve geçişleri son derece etkileyici olan A4’ün iç mekanında da kusur bulmak imkansız gibi görünüyor.

Filo Kiralama Ankara

Mart 30, 2009 by  
Filed under Filo Kiralama, Oto Kiralama

FİLO KİRALAMA ANKARA

Filo Kiralama

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

OTOMOBİLİ KİRALARSAK

Sermaye Çıkışı Olmaz :
Otomobil başına ortalama 10.000 $ sermaye tasarrufu sağlanır.

Kira Bedelinin Tamamı Her Kesilen Fatura
ile Aylık Olarak Gidere Atılır :
Otomobil kiralama bedelinin % 100′ ü gidere atılır.

Otomobil Kiralama Sözleşmesi Bilançonuzda
Bir Borç Olarak Gözükmez:
Bilanço analizlerinde avantaj sağlar ve firma kredibilitesi artar.

Parça Masrafı, Periyodik Bakım v.s. yoktur :
Otomobil kiralarsanız bu giderlerleri ALPER OTO üstlenir.

Kasko ve Trafik Sigortaları, Taşıt Vergisi,
Eksoz Pulu, Muayene Masrafları Yoktur:
Bu giderler ALPER OTO  tarafından karşılanır.

Problemlere Acil Çözüm :
Otomobil kaza yaptığında sürücü trafik raporunu
aldıktan sonra ALPER OTO kendisine yeni bir Otomobil
tahsis eder. Otomobil arıza yaptığında ise aynı
şekilde yeni bir Otomobil tahsis edilir. Ayrıca
herhangi bir tamirat masrafınız da olmaz.

Defter Değeri ile Satış Değeri Farkından
Vergilendirme Söz Konusu Değildir :
Otomobil sizin olmadığı için böyle bir vergileme
mümkün değildir.

Esneklik Vardır :
İşimizde meydana gelen genişleme ve daralmalara göre anında Otomobil filomuzu da büyütüp
küçültebiliriz. Böylece hem etkin masraf konrolü yapar, hem de potansiyel gelişmeleri anında değerlendiririz.

Yönetim Kolaylığı :
Eğer Otomobilları kiralarsanız bu size yönetim kolaylığı sağlar. Yıllık vergiler, muayeneler, periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri, kazalarda mesai kayıpları gibi problemleri unutursunuz. Bunlarla işi profesyonel olarak Otomobil yönetimi olan ALPER OTO uğraşır. Size düşen sadece ALPER OTO ‘ ya ihtiyacınızı ya da problemlerinizi belirtmektir.

OTOMOBİLİ SATIN ALIRSAK

Sermaye Ayırmak Gerekir :
Otomobil başına ortalama 10.000 $ sermaye koymamız veya kredi bulmamız gerekir.

Otomobil Bedeli, Sabit Kıymetler için Öngörülen Sürede Amortismana Ayrılabilir :
15.000 $’ a aldığımız Otomobil sabit kıymetler için öngörülen süre içinde amortismandan düşülür.

Aracınızı Kredi ile Aldıysanız Bu Bilançonuzda Borç Olarak Gözükür :
Nakit almışsanız bu mali tablolarınızın analizinde likiditenizi olumsuz etkiler.

Yedek Parça Periyodik Bakım v.b. Masraflar Önemli Bir Gider Kalemidir :
Bunlar zaman kaybına da neden olmakta, hatta filosu büyük firmalar kendi içlerinde tamirhaneler kurabilmektedir. Belli dönemlerde lastikler değişir, aküler arızalanır v.s.

Kasko ve Trafik Sigortaları, Taşıt Vergisi, Eksoz Pulu, Muayene Masrafları Vardır :
Bu masraflar her yıl yapılmaktadır.

Problemlerde Uzun Süreli İş ve Zaman Kayıpları Oluşur :
Otomobil kaza veya arıza yaptığında bazen tamiratı haftalarca sürmektedir. Hem tamirat masrafı hem de iş ve zaman kayıpları şirketleri büyük zarara uğratır. Ülkemizdeki kaza oranlarının dünya standartlarına göre en yükseklerde olması bu riksi daha da arttırır.

Aracı Satmak İsterseniz Defter Değeri İle Satış Değeri Farkından Vergi Ödemeniz Gerekir :
Bu da aldığınız aracın şirket için tam bir yük olduğu anlamı taşır. Satın aldığınızda sabit kıymetler için öngörülen uzun bir sure içinde gidere atabilirsiniz. Bundan sonra satmak istediğinizde ise Otomobil satışından dolayı, satış karı oluştuğu için vergi ödersiniz.

Esneklik Yoktur :
Otomobil sayısını iş potansiyelinin artması veya azalmasına bağlı olarak hemen arttırıp azaltmazsınız. Ancak Otomobil alma ya da satmanız gerek ki bu da esneklik gösteren bir karar değildir.

Yönetim Zorluğu :
Filosu geniş olarak çoğu firma bu iş için ayrı depatmanlar, tamirhaneler kurar, başlarına müdürler, şefler tayin eder. Denetçiler görevlendirir. Buna rağmen şirket asıl konusuna odaklanmak yerine hala Otomobil problemleri ile uğraşmak zorunda kalır.

Sınıfının Filo kiralama sevilen otomobillerinden olan Audi A3, cabriolet versiyonu ile dört kişilik kullanım alanı ve iki kişilik üstü açık araçların sunduğu keyfi verebiliyor. Tente tavan ise bu otomobil için hem bir sorun, hem de bir avantaj. Tente tavan Yıllık Araç Kiralama kullanımının en 2 yıllık araç kiralama önemli avantajı, metal tavanı filo kiralama ankara tercih eden rakiplerine göre çok daha hafif olmas

filo kiralama ankara

filo kiralama ankara

ı. Ağırlık merkezinin altta dengelenmesinin karşılığında da neredeyse kusursuz  Filo Kiralama Ankara bir yol tutuş sunuluyor. Bir diğer avantaj ise açılma süresinin oldukça kısa sürmesi. Üstelik tavan 30 km/s hızla ilerlerken bile açılıp kapaülabiliyor. Tente tavanların genelde 3 yıllık araç kiralama en önemli dezavantajları ise ses yalıtımı. Metal tavanlar kadar başarılı bir yalıtıma imkan tanımayan tente tavan, iç mekana genelde dışarıdaki gürültülerin sızmasına neden oluyor. Fakat şaşırtıcı olan A3 kiralama’ün üzerinde bir tente olmasına rağmen iç mekana yine de az gürültü sızıyor olması.
Kumaş tavanı ister açık ister kapalı olsun 260 litrelik bir Uzun Dönem Oto Kiralama bagaj hacmi sunan otomobilin içinde 2+2 kişi için yeterli yaşam alanı da sunuluyor. Bagaj hacmi yeterli olmasına rağmen dar yükleme ağzı kullanımı zorlaştırıyor. Talda barları nedeniyle arka görüş biraz kısıtlanıyor olsa büe, genel görüş konusunda can sıkacak bir kusur bulunmuyor. Yalıtım konusunda başardı olan A3 Cabriolet, motor kaputunun altında yatan 1.8 lt’lik TFSI motoruyla da akıllan baştan alabiliyor. Gaz pedalına dokunduğunuz anda hızla ileriye atılan araçta, rüzgar büyük bir hızla iç mekana doluyor ve bu da sürüş keyfini bir kat daha artırıyor. 160 IIP güç üreten ve bu gücün tamamını sonuna kadar kullandığını hissettiren benzinli motor, aynı zamanda 1500 ile 4200 d/d aralığında 250 Nm tork üretiyor. Gaz pedalına ilk dokunduğunuz anda ön tekerleklere binen güç ise ilk anda biraz şaşırmanıza neden oluyor. Bir anda lastik sesleri ile etrafınız inlemeye başlarken, bu sesleri 2 yıllık araç kiralama çıkaranın siz olduğunuzu fark etmeniz bile birkaç saniye sürüyor. Kısa süren bu şaşkınlığın ardından otomobilin burnunun bir sağa bir sola gitme isteğinin, lastiklerden çıkan sesten çok daha önemli olduğunu anlıyorsunuz. Amca aracın fren performansı da bu soruna tuz biber oluyor. Ön süspansiyon sisteminde MacPherson kullanan Audi, A3 Cab-rio’nun arka süspansiyonunda ise dört bağlantılı çubuklu bir sisteme yer veriyor. Bununla birlikte isteğe bağlı olarak gövdeyi 15 mm alçaltan sportif bir süspansiyon sistemine ek olarak daha filo kiralama ankara büyük jant/lastik kombinasyonları da Audi A3 Cab- j rio’da sunuluyor. Sert ayarlara sahip -olmasına rağmen süspansiyon sistemi yol Filo Kiralama Ankara konforu açısında. Hassasiyetiyle beğenimizi kazanan direksiyon sisteminin getirdiği rahaüık ise keyifli sü-işler vaat ediyor.

Filo Kiralama

OTOMOBİLİ KİRALARSAK


Sermaye Çıkışı Olmaz :

Otomobil başına ortalama 10.000 $ sermaye tasarrufu sağlanır.


Kira Bedelinin Tamamı Her Kesilen Fatura
ile Aylık Olarak Gidere Atılır :
Otomobil kiralama bedelinin % 100′ ü gidere atılır.


Otomobil Kiralama Sözleşmesi Bilançonuzda
Bir Borç Olarak Gözükmez:
Bilanço analizlerinde avantaj sağlar ve firma kredibilitesi artar.


Parça Masrafı, Periyodik Bakım v.s. yoktur :
Otomobil kiralarsanız bu giderlerleri ALPER OTO üstlenir.


Kasko ve Trafik Sigortaları, Taşıt Vergisi,
Eksoz Pulu, Muayene Masrafları Yoktur:
Bu giderler ALPER OTO  tarafından karşılanır.


Problemlere Acil Çözüm :
Otomobil kaza yaptığında sürücü trafik raporunu
aldıktan sonra ALPER OTO kendisine yeni bir Otomobil
tahsis eder. Otomobil arıza yaptığında ise aynı
şekilde yeni bir Otomobil tahsis edilir. Ayrıca
herhangi bir tamirat masrafınız da olmaz.


Defter Değeri ile Satış Değeri Farkından
Vergilendirme Söz Konusu Değildir :
Otomobil sizin olmadığı için böyle bir vergileme
mümkün değildir.


Esneklik Vardır :
İşimizde meydana gelen genişleme ve daralmalara göre anında Otomobil filomuzu da büyütüp
küçültebiliriz. Böylece hem etkin masraf konrolü yapar, hem de potansiyel gelişmeleri anında değerlendiririz.


Yönetim Kolaylığı :
Eğer Otomobilları kiralarsanız bu size yönetim kolaylığı sağlar. Yıllık vergiler, muayeneler, periyodik bakımlar, lastik ve akü değişimleri, kazalarda mesai kayıpları gibi problemleri unutursunuz. Bunlarla işi profesyonel olarak Otomobil yönetimi olan ALPER OTO uğraşır. Size düşen sadece ALPER OTO ‘ ya ihtiyacınızı ya da problemlerinizi belirtmektir.

Sonraki sayfa »

rent a car ankara
Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Harita ankara escort çankaya escort