Nissan Micra Kiralama

Nisan 30, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Nissan Micra küçük sınıfın etkileyici modellerinden birisi olma geleneğini sürdürüyor. Görünüm konusunda son derece çekici özelliklere sahip olan Micra elden geçirilen haliyle bu iddiasını daha da artırmış durumda. Sevimli hatlar ve dikkat çekmeyi bilen tasarım onun en önemli özelliklerinden. Günümüzün retro otomobillerini hatırlatan tasarımı onu küçük sınılın cazibe merkezlerinden biri yapmayı başarıyor. Kullanışlılığın ön planda olduğu otomobilin içindeyken aydınlık renklerin kabin içini oldukça ferah gösterdiğini fark ediyorsunuz. Camlarının da etkisiyle iç mekanda ferahlık hissi oldukça yüksek. Fiyat etiketi oldukça uygun olmasına rağmen göze batan bir işçilik ve montaj hatasının olmaması da Micra’nm beğeni toplamasını sağlıyor.
Küçük sınıfta yer almasına rağmen Nissan Micra oldukça eğlenceli bir sürüş karakterine sahip. Biraz sert olsa bile görevini oldukça başarılı bir şe-kilde yerine getiren süspansiyon sistemi (bağımsız MacPherson) bu eğlenceli sürüşte önemli bir rol üstleniyor. Gaza biraz fazla basıldığında önden kayma eğilimine sahip olsa bile aracın bu tutumu, çoğu zaman keyif veren bir sürüşün yaşanmasına neden oluyor. Bu sözünü ettiğimiz durum elbette gaz pedalına biraz fazla yüklenildiğinde yaşanıyor. Standart ve sakin kullanımlar sırasında Nissan Micra asfalta sadık kalmayı biliyor. Süspansiyon sistemi darbe emiş konusunda sertliğinden dolayı biraz zorlanıyor olsa bile görevini yerine getirme konusunda çok önemli bir sorun yaşatmıyor.
Nissan Micra’nm motor kaputunun altmda görev yapan ve 5200 d/d’de 80 HP güç ve 3600 d/d’de 110 Nm tork üreten 1240 cc hacmindeki motor 999 kg ağırlığında olan Micra’ya, otomatik vitesine rağmen gerekli ataklığı kazandırıyor. Yüksek bir performans olmamasına rağmen Nissan Micra küçük hacimli motoruyla beklenenden daha büyük işleri yerine getiriyor. Etkileyici motor gürültüsü de sümşler sırasında keyfin artmasını sağlıyor. Fren performansı konusunda ise Micra makyaj sonrasında da, ilk modele göre herhangi bir ilerleme kaydedememiş görünüyor. Panik frenler sırasında izinden ayrılma gibi bir eğilimi de olan Nissan Micra, güvenlik sınırının üzerinde kalan performansı ile eksi puan alıyor. Küçük sınıfta yer alan birçok otomobilin 37 m gibi bir duruş mesafesine indiği günümüzde Micra’nm 41 m ve daha üzerindeki sonuçları açıkçası bu alanda bir iyileştirmeyi hak ediyor. Küçük hacimli benzinli motor ve otomatik şanzımanm birlikteliğinin getirdiği tüketim ise beklediğimiz gibi ekonomik. 100 km ortalamada 7.3 İt tüketen Nissan Micra ekonomik tüketimi ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Wolksvagen Passat Kiralama

Nisan 30, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Wolksvagen Passat Kiralama

volkswagen-Passat-kiralama

Wolksvagen Passat Kiralama için 1936 yılında start alan SUV macerasının son temsilcisi Outlander oldu. Markasının genlerini taşıdığı her yerinden belli Otomobil kiralama olan Outlander, ilk olarak görünümü sayesinde akılları çelmeyi biliyor. Bir SUV olmasına yani büyük ölçülere sahip olmasına rağmen dinamik, sportif ve kaliteli görünmeyi başaran Outlander ikinci atağını da fiyatıyla yapıyor. Yüksek bir donanım seviyesine sahip olmasına rağmen Outlan-der’ın ülkemizdeki saüş fiyat son derece iddialı. İyi bir görünüm, yüksek donanım, Mitsubishi alt yapısı, yüksek kaliteli bir müzik sistemi, geniş ve kaliteli iç mekanı, performans ve ekonomiyi bir arada sunan motoru, başarılı çalışan ve sportif kullanımları da destekleyen 6 ileri manuel şan-zımanı gibi özellikleri ile Outlander, bize göre pazarda zorlu bir rakip olacak gibi görünüyor. Otomobil kiralama
Yeni Outlander, spor şık tarzı ve uslun teknolojisiyle iddialı bir Wolksvagen Passat Kiralama. Japon otomobillerine özgü sportif tasarım unsurlarını barındıran Outlander çekici görünmeyi kendisine hedef olarak seçmiş. Dört bir yanında dolaşan koruma barları, kaslı çamurlukları, keskin bakışlı yüzü, şeffaf stop lambaları gibi belli başlı detayları Outlander’ı çekici kılıyor.
Sportif gösterge panelinde iki adet daire formlu gösterge kullanılmış ve bunların aralarında ise büyük bir bilgi ekranı yer alıyor. Wolksvagen Passat Kiralama Ankara Bu ekran aynı zamanda farklı bilgilendirmeler için kullanılıyor. Örneğin ESP sistemi devreye girdiğinde ekran tamamıyla, bu sistemin aktif olduğunu gösterecek şekilde kendisini düzenliyor.
Elbette bu aracın sürüş özellikleri en çok merale edilen yönü. Gerçekten de keyif veren bir sürüşün ön planda tutulduğu Outlander’ın kabiliyeti Otomobil kiralama konusunda çok fazla söze gerek yok. Sahip olduğu genleri çok iyi kullanan Outlander, sportif olma ve arazi kabiliyeti konularında oldukça başarılı.
Çekiş sistemi manuel olarak üç farklı modda kontrol edilen Outlan-der’da kullanıcılara önden çekiş, 4 tekerlekten çekiş ve kilidi dört tekerlekten çekiş seçenekleri sunuluyor. 1968 cc, 4 silindir 16 supaplı, üstten çift eksantrikli, intereooler ve turbo-şarjlı DI-D dizel motor ise bu araç için fazlasıyla yeterli. 4000 d/d’de 140 HP güç ve 1750 d/d’de 310 Nm üreten dizel motora 6 ileri oranlı manuel şan-zıman eşlik ediyor. Otomatik şanzı-man seçeneği bu aracın en önemli eksikliği gibi görünüyor olsa bile manuel şanzımanla yapılan sülüslerin keyfi yabana atılacak türden değil. Fakat Otomobil kiralama pazarda bu sınıf araçlar için gerçekten de otomatik şanzıman beklentisi ön plana çıkıyor. Tüketim konusunda da Outlander, dizel motor ve manuel Otomobil kiralama şanzımanm getirdiği ekonomiden faydalanıyor. Fakat performanslı kullanım ve dört tekerlekten çekiş sistemi tercih edildiğinde yakıl deposunun her 100 km’de 11 İt kadar azalmasının da önüne geçilemiyor.

Mercedes Kiralama

Nisan 30, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Mercedes-Logo

Mercedes Kiralama İlk olarak satışa sunulduğu 1996 yılından bugüne kadar bizim gibi düşünen yarım milyona yakm sürücü ona sahip olma şansını yakaladı. Üstünden geçen uzun yılların ardından Mercedes SLK Kiralama yeni aşklara doğru yelken açmak için yenilendi. Saüş rakamları açısından firmanın ağzını kulaklarına vardıran modellerden biri olan Kiralık Mercedes SLK’nın bu yenileme operasyonu sırasında tam 650 yeni geliştirilmiş parçası olduğu belirtiliyor.
Bazı eleştiriler alan ve bunlara da kulaklarını tıkamayan Mercedes kiralama tasarımcıları, bu aracı yenilerken tıpkı yüzü gibi arka bölümünde de çekici bir tasarım kararı almış. Küçük ok takma adını almasına neden olan burun tasarımı gerçekten de bu otomobile çok yakışıyor. Fakat artık arka bölüm de en az  Mercedes C220 Kiralama‘nın yüzü kadar iddialı. Köşeli egzoz çıkışları, Mercedes AMG Kiralama modellerinden esinlenilen koyu renk arka aydınlatmalar, büyütülen dış aynaları SLK’nın tamamında kusursuz bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlamış.
Kafalıklardan tatlı tatlı gelen esin tilerle kendinizi tamamen farklı hissettiğiniz iç mekanda beklentilerden biraz daha fazla ve biraz daha karmaşık bir düğme grubu yer alıyor. Minik minik bir sürü düğme yerine insan bu sporcunun içinde keskin, net ve büyük kumanda düğmeleri arıyor. İki kişinin genişlikle ilgili bir sorunu bulunmazken, koltukların yapısı 200K’nm içinde olsanız bile kendinizi bir AMG’nin içinde hissetmenizi sağlayacak kadar başarılı. 4 silindirli, uzunlamasına yerleştirilmiş 1796 cc hacmindeki Gölbaşı Araç Kiralama güç ünitesi SLK’mn en çelimsizi. Peki en güçsüz motorlu versiyon çok mu kötü… Tabi ki değil. Yapılan değişikliklerle güçlenen ve 184 HP güç üretmeye başlayan 4 silindirli motor ile bu SLK’nın maksimum hızı da 236 km/s. Üstelik 0-100 km/s hızlanmasını tamamlaması için fabrika verilerine bakıldığında AMG’ye göre sadece 2.7 saniye fazlası gerekiyor. Üstelik yalat tüketimi konusunda 200K sunduklarına göre son derece cimri. 250 Nm’lik torkuy-la SLK’yı kazıyarak yolunda ilerleten bu ünite, ağızların suyunu akıtma konusunda AMG kadar iyi olmasa bile hiç de yabana atılacak türden değil. Kompakt  Etlik Araç Kiralama yapısı sayesinde virajların kıvrımlarına hemen uyum sağlayan SLK’mn lastikleri asfaltın tüm doğasına meydan okuyor. Yolundan sapmama konusunda son derece güven veren SLK muhteşem yönlendirme kabiliyeti ile de övgüye değer. Kışkırtıcı olma konusunda da kendine güvenen SLK motorundan gelen homurtulu sesler eşliğinde sürekli olarak hızlanmak istiyor. Küçük ok işte burada performansıyla da sadece tasarım Büyük Esat Araç Kiralama konusunda iddialı olmadığını ispatlıyor. Yeni geliştirilen Direct-Steer sistemi ile manevra kabiliyeti daha da artan ve yol tutuşu mükemmele yakmlaştırılan Etlik Araç Kiralama SLK umarız bir yolunu bulurda daha ucuza ve herkesin olmaya karar verir.

Ankarada Oto Kiralama Firmaları

Nisan 29, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

2m
Ada
Akçakoca
Alper
Ancar Turizm
Ankara
Ant
Aycar
Aysa
Aytur
Bartaş
Baysal
Best Grup zırhlı araç üretim ve kiralama
Beyaz
BT
Budget
Bumerang
Capital
Çelik
Desi
Ekan Turizm
Frekans
Fresko
Genç
İosis
Hülya
Kaya
Klas
Koz
Metcar
Net
Oscar
Özdemir
Simenit Filo Kiralama
Stella
Tamcar
Taşhan
Tök
Twins
Yön Turizm Araç Kiralama

Şehirlerarası Plaka no'ları ve Şehirler Arası Telefon Kodları

Nisan 16, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Plaka Şehir Telefon Kodu

 01  Adana      322

 02  Adıyaman    416

 03  Afyonkarahisar 272

 04  Ağrı      472

 05  Amasya     358

 06  Ankara     312

 07  Antalya     342

 08  Artvin     466

 09  Aydın      256

 10  Balıkesir    266

 11  Bilecik     228

 12  Bingöl     426

 13  Bitlis     434

 14  Bolu      374

 15  Burdur     248

 16  Bursa      224

 17  Çanakkale    286

 18  Çankırı     376

 19  Çorum      364

 20  Denizli     258

 21  Diyarbakır   412

 22  Edirne     284

 23  Elazığ     424

 24  Erzincan    446

 25  Erzurum     442

 26  Eskişehir    222

 27  Gaziantep    342

 28  Giresun     454

 29  Gümüşhane    456

 30  Hakkari     438

 31  Hatay      326

 32  Isparta     246

 33  İçel      324

 34  İstanbul (Avr.) 212

 34  İstanbul (Ana.) 216

 35  İzmir      232

 36  Kars      474

 37  Kastamonu    366

 38  Kayseri     322

 39  Kırklareli   416

 40  Kırşehir    386

 41  Kocaeli     262

 42  Konya      332

 43  Kütahya     274

 44  Malatya     422

 45  Manisa     236

 46  K.Maraş     344

 47  Mardin     482

 48  Muğla      252

 49  Muş       436

 50  Nevşehir    384

 51  Niğde      388

 52  Ordu      452

 53  Rize      464

 54  Sakarya     264

 55  Samsun     362

 56  Siirt      484

 57  Sinop      368

 58  Sivas      346

 59  Tekirdağ    282

 60  Tokat      356

 61  Trabzon     462

 62  Tunceli     428

 63  Şanlıurfa    414

 64  Uşak      276

 65  Van       432

 66  Yozgat     354

 67  Zonguldak    372

 68  Aksaray     382

 69  Bayburt     458

 70  Karaman     338

 71  Kırıkkale    318

 72  Batman     488

 73  Şırnak     486

 74  Bartın     378

 75  Ardahan     478

 76  Iğdır      476

 77  Yalova     226

 78  Karabük     372

 79  Kilis      342

 80  Osmaniye    322

rent a car ankara
Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Harita ankara escort çankaya escort