Mercedes Viano Kiralama

Temmuz 30, 2009 by  
Filed under Minibüs Kiralama

Mercedes Viano Kiralama

Mercedes Viano Kiralama

Mercedes Viano Kiralama. Hareketsiz durduklarında, kalabalık bir otoparkta diğer araçların arasına sıkıştıkları zamanlarda bile dikkat çekerler. Diğer Mercedes Viano Kiralama araçların arasına karıştıkları anlarda bile kişilikleri ile adeta “Ben buradayım!'” diye haykırırlar. Yola çıktıklarında ise tozu dumana katmaya hazır olan ve asfaltı eritmek için tüm yolları deneyen bu otomobillerden biri de . Önünde yatan uzun bir motor kaputu ile gücünü ve hırsını Alper Oto Kiralama

alper oto kiralama

alper oto kiralama

gözler önüne seren araç, içinde bir canavarı tutuyormuş izlenimi uyandıran BMW’nin karakteristik böbrek ızgarası ile rakiplerine meydan okuma konusunda da tam bir usta. Uzun bir dingil mesafesi ile dinamik görünümünden ödün vermeyen 1 Serisi Coupe, omuz çizgilerinin tasarımıyla da kibirli bir ifadeye bürünmüş. Önden en arkaya kadar sportif ve kaslı bir tasarımın hakimiyetinde olan 1 Serisi Coupe, Bavyeralı üreticinin efsanevi otomobiller listesinde ilk sıralarda yer alan 2002’nin tahtını da sallayacak gibi görünüyor. Çerçevesiz kapıları açarak bu sportif otomobilin iç mekanına göz allığınızda, aracın size bakışları ile anlattığı sürüş keyfini yaşamak için Alper Oto Kiralama sabırsızlanıyorsunuz, bu esnada kırmızı renkli koltuklar yolcularına müthiş bir deneyim yaşatmak için bekliyor. Mercedes Viano Kiralama‘nin geleneksel tasarımının hakimiyetinde olan iç mekanda eleştiriye neden olacak bir unsur bulunmuyor.
Maksimum sürüş keyfinin bir diğer anahtan da elbette İd arkadan iliş olmalı. Gerçek sürüş keyfini yaşatma konusunda sorun yaşamayan 120d Coupe, çevikliği, etkileyici yol tutuşu ve başarılı manevra kabiliyeti ile zevk veriyor. .Akslar arasındaki ağırlık dağılımının çok başarılı olduğu belirtilen otomobilin ön akslarında aliminyümkullanılmış. Arkacbuitişir. getirdiği avantajla Kiralık mercedes viano kiralama ankara böylesi bir malzeme kullanımına giden Mercedes Viano Kiralama, bu sayede yüksek hızlarda girilenrubil yapısından ödü:
vermemesini sağlamış. Çok bağlanılusiyoiıa sahip olar. 120d Coupe. sürüş kabiliyeti kadar dausunda da başar. Son dönemlerde benzinli ve ağır ağabey rakiplerini motorsporlan arenasında darmaduman eden dizel motorlar, bu araçta da beklenen şovunu yapıyor. 4000 d/d’de 177 HP güç ve 20ÖO d d”de 350 Nm tork üreten dizel mü’.or sessizlik konusunda da yüksek puanlar alıyor. Fabrika verilerine göre 1375 kg ağırlığında olan aracı 100 km s hıza sadece 7.6 sn’de ulaştır ar. bu r.eşli dizel motorun Minibüs Kiralama ortalama tuketimiyse 100 km’de 5.5 İt olarak açıklanıyor. Biz ise testlerimiz sırasında 7.6 İt/100 km’lik tüketim tespit ettik. Hızlanma kabiliyeti olculan araç. olomatik
şanzrrr.arurur. getirdiği başarılı esneklik değerleri ile de beğeni merkezi ol-mar. buu.uu.

BMW 520D KİRALAMA ANKARA

Temmuz 17, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

520d Kiralama

Mükmetmek. Tarihin başından bu yana insanoğlunun elde etmeyi en çok istediği şey. Doğaya, hayvanlara ve hatta diğer insanlara hükmetmek, gücün elinde bulunduğunu bilmek ve onu yararına kullanabilmek. Bu anlamda Peugeot’nun en yeni cabriosu olan

Bmw 520D Kiralama

‘nin elinde çok büyük bir koz var. Bmw 520D Kiralama, hem tasarımıyla hem de teknolojisiyle rüzgara hükmediyor ve rüzgarı bütün yolcularının yararına kullanıyor.
Bmw 520D Kiralama‘nin ardından halefine bakmak, tasarımın hemen dikkat çekmesini sağlıyor. Yeni otomobil 308’iıı şık yüzüne ve kamburu tasarım oyunları sayesinde ustaca gizlenmiş arka kısmıyla dikkat çekici bir otomobil. Üstelik arka tamponun altındaki difüzör benzeri plastik de etkileyiciliği bir kat daha arttırıyor.

No yazık ki bu difüzör rüzgarı yönlendirmek yerine ilgi çekmek için oraya yerleştirilmiş. Bmw 520D Kiralama‘nin rüzgarı nasıl kullandığını anlamak içinse iç mekana girmek gerekli. 308’den alınarak tamamen deriyle kaplanan kokpit, farklı rengiyle oldukça havalı görünüyor. Ön koltuklar, selefine göre daha derin konumlarıyla yüksek hızlarda dahi rüzgardan korunabiliyor, ki bu durum bir cabrio için hayati önem taşıyor. Fakat bu, iyi haberlerin sadece ilki. Mercedes SLK’da da kullanılan ense ısıtması, Bmw 520D Kiralama‘nin ön koltuk yolcuları için sunuluj’or. Böylece yağışsız kış günleri de açık hava keyfi sürmek için uygun hale gelij’or. Ense köküne üflenen hava ruhu rahatlat mak ve boyun tutulmalarının önüne geçmek için oldukça iyi bir çözüm.Ne yazık ki Bmw 520 Kiralama ‘nin rüzgarı ya da esintileri konfor için yönetmesi arka koltuk yolcularına yaramıyor. Bu bölüm tavanın durumuna göre sıkışık ve basık ya da bolca rüzgarlı olabiliyor. Tabii bu durum neredeyse tüm cabriolarm ortak sorunu. Açık hava keyfi, sadece iki kişiye gerçekten keyif verebiliyor. Oysa tavan kapalı konumdayken sunulan 406 litrelik hacim, tatil planları için çok heves-lendirici. Tavan açıkken hacmin 226 litreye düşmesi küçük bir sorunken, bu alanın tavan parçaları nedeniyle neredeyse hiç kullanılamıyor oluşuy-sa daha büyük bir sorun yaratıyor. Bmw 520D Kiralama‘nin hava üzerindeki hükümdarlığı motor söz konusu olunca da devam ediyor. CC, ülkemize sadece aşırı beslemeli 1,6 litrelik motor ve otomatik şanzıman ikilisiyle geliyor. Motoru yüksek hava basıncıyla besleyerek küçük hacimden 140 HP güç ve 240 Nm tork alınmasını sağlayan turbo besleme, Tvvinscroll adı verilen çift hava kanalına sahip. Bunun anlamı, egzoz gazlarının düşük debiye sahip olduğu alt motor devirlerinin bile turbonun motoru beslemesi için yeterli olması.
Teoride gayet başarılı olan tekniğin faydaları yola çıkıldığı anda daha iyi hissediliyor. Motorun canlı yapısı ve alt devirlerden itibaren

Bmw 520D Kiralama

sunulan çekiş gücü, 308 CC gibi ağır (1523 kg) bir keyif otomobiline yeterli akıcılığı sağlıyor. Üstelik bunu 4 ileri oranlı otomatik şanzımana rağmen gerçekleştiriyor. Peugeot’nun Porsche’ye ta

Rent a car

Temmuz 17, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

rent a car

Rent a car Dünyanın dev otomotiv ülkeleriyle karşılaşıldığında Türk otomotiv tarihinin oldukça kısa olduğunu söylemek mümkün. 1950’li yıllarda temelleri atılan Türk otomotiv sanayinin gerçek anlamda gelişimi 1960’ların sonunda kurulan montaj rent a car ankara fabrikaları ile gerçekleşti. 1954 yılında Türk VVillys

rent a car

orduya Jeep ve kamyonet üretimi yaptı. Bu yatırımı, 1955 yılında Türk Rent a car Endüstrisi’nin kamyon fabrikası ve ardından Alper Rent a Car ve Çiftçiler’in kamyon fabrikaları izledi.

BMW 520D KİRALAMA

Temmuz 16, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Araç Özellikleri:

520 Kiralama

# Sekiz-silindirli benzinli motor
# Sıralı altı-silindirli benzinli motor
# Sıralı altı-silindirli dizel motor
# Fren Enerji Telafisi
# Altı-ileri otomatik şanzıman
# Altı-ileri Spor Otomatik Şanzıman
# Aktif Direksiyon Sistemi
# Dynamic Drive
# Dinamik Denge Kontrolü
# Dinamik Çekiş Kontrolü
# Hafif-yapı gövde
# xDrive

BMW 520D KİRALAMA Büyüleyen yüksek çekiş hissi, vites kolunun güç isteyen ama net geçişleri, vücudu eldiven gibi saran koltuklar ve sert süspansij^on sistemiyle direkt direksiyonun verdiği güven. Bu özellikleri bir de Audi TT gibi çekici bir elbisenin içinde düşünün. İştah kabartıcı bu mönü, Ingolstad merkezli firmanın performans bölümü olan quattro GmbH’nin son hediyesi olan TT RS’i tarif ediyor.
Aslında yeni sporcunun karoserine yapılan Oto Kiralama Ankara eklentiler, Audi’nin işini bildiğini gösteriyor. RS’in  farklı öntamponu, sol şerit prestijini arttırdığı kadar 2,5 litrelik motorun taze hava ihtiyacını da karşılamaya yarıyor. Yumuşak kıvrıma sahip bagaj kapağına eklenen yüksek kanat da yüksek hızlarda gerekli olacak yere basma gücünü sağlamakla yükümlü. Büyük jantlar ve geniş lastiklerse zaten S-Line isimli donanım seçeneğiyle bile alınabiliyordu. İç mekandaki yeniliklerden dikkat çekenlerse 310 km/s’ye BMW 520D KİRALAMA Ankara uzanan hız göstergesi ve büyük desteklere sahip yeni koltuklar.
TT RS için Audi, 2,5 litrelik 5 silindirli bir motor geliştirmiş. Direktenjeksiyon sistemine sahip motor, sadece 49 cm uzunluğunda ve 183 kg ağırlığında. Bu haliyle hem TT kaputu altına enine yerleştirilebiliyor hem de ağırlık dağılımı çok hassas olan TT’nin dengesini fazla etkilemiyor.
Motorun yüksek güç sağlayabilmesi, büyük turbonun başarısına bağlı. 6,4 cm’lik pali sayesinde teorik olarak dakikada 335 litre hava basma kapasitesi olan turbo, 1,2 barlık basınca ulaşabiliyor.
Motorun ürettiği 340 HP güç ve 450 Nm tork, alüminyum karoserli TT’yle birlikte   düşünüldüğünde   gerçekten etkileyici. Standart olarak sunulan Oto Kiralama Ankara quattro 4 tekerlekten çekiş sistemi ve 6 ileri oranlı şanzıman sayesinde TT RS Coupe, 0-100 km/s hızlanmasını saygı uyandıracak şekilde 4,6 saniyede ulaşabiliyor.
Bütün veriler TT RS’in çok etkileyici olduğunu gösteriyor. Fakat yola çıkıldığında, motorun aslında sadece yüksek hızlara çıkmaya çabaladığı anlaşılıyor. Beklenen ürkütücü canlı-lıksa ne yazık ki yok. Motorun devirlenme isteği kararlı ama çılgınlıktan uzak. Devir kesici seviyesinde bile göz ibreyi rahatça takip edebiliyor. Hızlı kalkışlar bile sportif bir sedandan daha heyecanlı değil. Üst vites-lerdeki çekiş hissi de S3’ten çok A4 3.2 FSI’ı andırıyor.
Teknik veriler incelendiğinde uzun BMW 520 KİRALAMA vites oranlarının, çılgınlığı torpillediği anlaşılıyor. Tabii uzun oranların faydası da yok değil. TT RS’in son hızı standart olarak 250 km/s’de sınırlandırılmış, îstey enlerse sınırı 280 km/s’ye çıkartabilecek. Hem RS’in bu hıza ulaşmadaki isteği hem de Audi }^etki-lilerinin gayr-i resmi açıklamaları, hız göstergesindeki 310 km/s’lik rakamın da hayal olmadığını gösteriyor. TT RS, diğer TT modellerine, özellikle de TT S’e benzer sürüş özelliklerine sahip. Zorlamalara çabucak önden kayarak cevap vermesi bu benzerliğin göstergesi ama yine de bilinçli sürüşlerde daha güçlü frenle-riyle zayıf kardeşlerinden BMW 520 KİRALAMA Ankara daha hızlı olmayı başarıyor. Fakat bu hız 105 bin Euro’luk satış fiyatını karşılayacak kadar yüksek değil. Sipariş üzerine ithal edilecek olan RS, bu haliyle baz donanımlı Porsche Cayman S’ten 5 bin Euro kadar daha pahalı.

Ucuz Oto Kiralama Ankara

Temmuz 15, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

ucuz-oto-kiralama-ve-ankara

ucuz-oto-kiralama-ve-ankara

Ucuz Oto Kiralama Ankara

Dünyanın önde gelen lüks otomobil üreticilerinden ucuz oto kiralama, ucuz oto kiralama’yi tepeden tırnağa yeniledi. Yeni Escaiade önceki modelden miras olarak aldığı üstün konfor özelliklerini daha da geliştirerek, lüks otomobiller arasındaki yerini pekiştirdi.
Ucuz Oto Kiralama Ankara
Alper Oto Kiralama’un Ankara’da bulunan Kolej Tesisleri’nde geliştirilen Ucuz Oto Kiralama, Cadillac’ın modern tasarım anlayışını başarıyla yansıtıyor. ucuz oto kiralama Sixteen konseptinden izler taşıyan Yeni ucuz oto kiralama, köşeli hatları, üç bölgeli büyük farları ve krom kaplı geniş ön ızgarasıyla oldukça agresif bir görünüme sahip. Güçlü omuz çizgisi   . Ucuz oto kiralama önden arkaya kadar devam eden akıcı j tasarımla birleşerek bu agresif görünüme katkı sağlıyor. Araç Japrestij duygusunu ön plana çeviren krom malzemeler ilk bakışta dikkatleri üzerine çekiyor. Escalade’nin gövdesinin yanlarında, kapı kollarında, cam çerçevelerinde ve tavan raylarında kullanılan kromaj, aracın yüksek gövde yapısıve yedN1 18 inçlik jantlarla birlikte ortLT« ihtişamlı bir tasarım çıkartıyor.
Ucuz Oto Kiralama Ankara
Escaiade, dış boyutlarının ve 2946 mm’lik dingil mesafesinin sağladığı avantajla çok geniş, ferah ve: aydınlık iç mekanıyla daha ilk bakışta konfor hissini uyandırıyor. Deri ve kron kaplamaların kullanıldığı kabinde ön panelin sade çizgileri de prestij duygusunu ön plan% çıkartıyor. Ergonomik açıdantürOcü odaklı tasarlanan ön konsol, eğimli yapısıyla pratik bir kullanıma sahip. Ucuz Oto Kiralama Ankara‘nin üç sıra olarakjasarlanaflt koltukları sayesinde araçtâjfkiz yolcf5 konforlu bir şekilde yolculuk yapabiliyor. Aracın özellikle orta sıradaki koltukları pratik birşgkilde katlanabiliyor ve bu sayede^5taraftaifJS en arkadaki koltuklara da upşmak mümkün olabiliyor.
Ucuz Oto Kiralama Firmaları
Ucuz Oto Kiralama Ankara‘nin gösterişli moter kaputunun altında 6.2 litrel^VS motor görev yapıyor.
Tamamen alüminyum malzemelerin kullanıldığı Vortec motor 403 HP güç üretirken, 4300 d/d’de 565 Nm’lik tork değerine imza atıyor. Motorun alüminyum silindir başlıkları Araç Kiralama Ankara’nın 7.0 litrelik motorundan ödünç alınmış. Değişken zamanlı valf teknolojisi (VVT) sayesinde daha iyi b yanma sağlayan motor, yaku ekonomisine de olumlu katkıda bulunuyor. Cadillac’ın DSC adını verdiği altı kademeli-otomatik   * şanzıman sistemiyle^şatışausunulan Ucuz Oto Kiralama Ankara, aynı zamanda sahip olduğu akıllı dört tekerden çekiş sistemi sayesinde, gücü ön ve arka tekerlere eşit oranda ileterek her türlü yol ve hava şartında dengeli ve müksimum bir performans sunmayı başarıyor.
KONFOR MfP Cadillac’ın bu en prestijli modeli zengin bir donanım paketine sahip. Araçta park- asistan*; Cfç’bölgeli klima kontrolü, DVD ve CD-changer, iose 5.1 ses sistemi, deri döşemeli koltuklar, ön ve orta sıra için koltuk isıtması, elektrikli
ı koltuklar, suhroof,isıtmalı direksiyon simidi, dokunmatik LCD ekran gibi konfor ekipmanları bulunuyor.

Jeep Kiralama

Temmuz 13, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Jeep Kiralama

Otomobil Kiralama dünyası son 20 yılda çok önemli değişimler yaşadı. Bunları ikiye ayırmak mümkün. Birincisi teknolojik, ikincisi ise yapısal değişimler. Sürüş güvenliği, konfor, çarpışma güvenliği, yakıt tüketimi, performans gibi konularda yaşanan gelişmelerin her biri devrim Jeep Kiralama niteliğinde. Yapısal değişimleri ise devrim diye nitelendirmek için aceleci olmamak gerekİ3’or.
Geçmişte neredeyse her 10 yılda bir ortaya çıkan yeni sınıflar müşterileri yeterince şaşırtıyordu. Son 20 yılda ise neredeyse otomobil tarihindeki tüm sınıflar kadar yeni sınıf yaratıldı. Bunun son örneği ise hatehback, SUV ve minivan sınıflarının bir bileşimi olarak lanse edilen eros-sover oldu. Crossoverların kompakt hatclıbacklerden daha ferah bir yaşam alanı sundukları kesin ama hala kompakt minivanlarla Jeep Kiralama Ankara boy ölçüşmeleri zor görünüyor. SUV’lerin dört tekerlekten çekiş avantajına da tüm Örneklerde rastlamak mümkün değil. Peki, Peugeot 3008 neler sunuyor?
Model çeşitliliğini arttırma konusunda biraz çekingen kalan Peugeot, erossover gibi yeni bir sınıfa ilk giren markalardan biri olup avantaj sağlamak istiyor. Bu konuda da işini şansa bırakmak istememiş ve dersine iyi çalışmış izlenimi veriyor. Burun yapısı tipik Peugeot özellikleri taşıyan 3008’in arka tasarımı da etkileyici olmayı başarıyor. İç mekan tasarımı ise alışıldık Peugeot’lardan farklı bir yaklaşım sergiliyor. Geniş orta konsolun vites konsoluyla tek parça olması lüks ve büyük arazi araçlarını hatırlatıyor. Kalite hissi de oldukça yüksek düzeyde. Ama orta konsolda küçük eşyalar için herhangi bir bölüm olmaması can sıkıcı bir detay olarak not almıyor.
Eğimli ön camın yarattığı ferahlık duygusu geniş Jeep Kiralama sayılabilecek iç mekanla destekleniyor. Peugeot bagaj kısmında sürprizler hazırlamış. Bagaj kapağının alt kısmının SUV’lerde olduğu gibi aşağı doğru açılabiliyor ve 200 kg yük taşıyabiliyor. Ama asıl sürpriz bagajın seperatörlerle üç ayrı bölüme ayrılabilmesi. Böylece yükleme pratikliği sağlanıyor ama bagaj kapağının alt kısmının dışa açılması kısa boylular için dezavantaj oluşturuyor. Süspansiyon konforu konusunda pek sıkıntısı olmayan 3008’in direksiyon sistemi de 3’eterince iyi çalışıyor.
3008, Türkiye pazarına 1,6 litrelik bilindik dizel motorla giriş yapıyor. Motor 3008’i zonlanmadan hızlandırıyor. 110 HP gücündeki dizel motora Auto6R adı verilen otomatikleştirilmiş manuel şanzıman eşlik ediyor. Normal modda biraz gecikmeli olan vites geçişleri Sport modda oldukça hızlanıyor. Aslında bu yapıya Jeep Kiralama sahip şanzımanlar içinde en iyi örneklerden biri olarak kabul edilebilir ama alışkanlık istediği bir gerçek. Üstelik 3008 bu sınıfta otomatik vitesli bir dizel olmanın avantajını da iyi kullanıyor. 3008 1.6 HDI Auto6R’m fiyatı 45.500 TL’den başlıyor. 1,6 litre 120 HP’lik motor da ithal edilecek.

Opel Astra Kiralama

Temmuz 13, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Opel Insignia Kiralama

Opel Insignia Kiralama

Opel Astra Kiralama

Opel Astra Kiralama

opel_logo_Bir Oto kiralamacı araç kiralamak kısmını övüyor.   Bugüne   kadar Ankarada yaşayanların alaycı ve hor görücü tavırlarıyla karşı karşıya kalan istanbul için mutlu bir gün. Duygularını yansıtan bir Ankaralı olmak zor. Ve bu zor göreve yeni Opel Astra Kiralama da sahip. Dahası Astra kiralama, aynı zamanda Alman titizliğini içinde barındırıyor. Adams, “Benim için dönüm noktasını 2006 Dünya Futbol Şampiyonası oluşturdu. Almanlar’m duygularını güçlü bir şekilde yansıtabileceklerini hiç düşünmemiştim” diye anlatıyor.  Opel Astra Kiralama, kupa finalleri oynanırken geliştirme sürecinde gidip geliyordu. OPEL Insignia Kiralama‘ysa son cilasına kavuşuyordu. İki modelden de bu markayı yeni bir üretim kalitesi seviyesine ulaştırması bekleniyor. Ayrıca bu iki model sayesinde artık Opeller’in çekici olarak anılması isteniyor. Adams “Müşterilerin Opel Kiralama Ankara‘i sadece özellikleri için tercih etmelerini değil, görüntüsüne de aşık olmalarını sağlamak istiyoruz” diyor. Güncel Astra Kiralama duygulu ve dinamik bir tasarıma sahip. Elbette hoş bir tasarım bazı fedakarlıkları da beraberinde getiriyor. Yolcular genelde dar ve alçak bir tavanın altında sıkışıp oturmak ve kafalarını eğmek zorunda kalıyor. Opel Kiralama, müşterilerine şık ancak konforsuz bir otomobil satın aldıkları hissini vermemek adına yeni Astra’nm boyutunu büyütme kararı aldı. Boyu yaklaşık 20 cm kadar uzayarak 4,42 metreye ulaştı. Genişliğiy-se 11 cm büyüyerek 1,86 metre olarak belirlendi. Otomobil Kiralama şekillendirenler bu sayede bazı hilelere başvurabildi. Hileler iç mekanda herhangi bir daralma yaşanmadan yeni rakipleri olarak görülen Golfu geride bırakabilmesine yardımcı oluyor. Adams, “Bazı çizgileri uzatarak otomobilin daha alçak görünmesini Çukurambar Araç Kiralama sağlayabildik” diyor. Ön camın çizgileri sadece çamurluğun daha hoş görünmesini değil, A ve C sütununda )’er alan yan camların da daha düz görünmesini sağlıyor.
Astra’nın arka koltuğunda oturduğumuzda yeteri Opel Astra Kiralama Ankara kadar baş ve bacak mesafesi sunabildiğini fark ediyoruz. Ancak yolcular sadece kendileri için değil günlük yaşamda yanlarında taşıdıkları eşyalar için de yeteri kadar alana ihtiyaç duyuyorlar. Bu sebeple yeni kokpit ufak tefek eşyalar için birçok yer sunuyor. Karoserin hareketli çizgilerine iç mekanda da rastlamak mümkün. Alüminyum detaylara yer verilmiş olan üç kollu direksiyon, Insignia’dan bir alıntı, Adams’a göre yumuşak çizgiler otomobilin tümünü kontursuz göstermemek için önemli.
Yeni Astra, Frankfurt Otomobil Kızılay Oto Kiralama Fuarı’nda tanıtıldıktan sonra piyasaya sunulacak. Bundan sonra ülkemi zeyse ancak yıl sonunda gelebilecek. Aralık ayı itibariyle motor yelpazesi 1,4 litrelik 100 HP ve 1,6 litrelik 115 HP güç üreten atmosferik ve 1,6 litrelik 180 HP güç üreten turbo beslemeli benzinli motorlardan oluşacak. 2010 yılı başında 140 HP güç üreten 1,4 litrelik turbo beslemeli motor da seriye eklenecek. Ayrıca Emek Araç Kiralama aynı dönemde 180 HP güç üreten motor otomatik şanzı-mana kavuşacak. 1,3 litrelik dizel motor içinse nisanın beklenmesi gerek.

Mini Cooper Kiralama

Temmuz 10, 2009 by  
Filed under Lüks Araç Kiralama

Mini Cooper Kiralama

Mini Cooper Kiralama

Motor: 1,4 litre, 4 silindir/16V
Azami güç : 6.000 dev/dak’da 70 kW (95 bg)

Azami hız: 185 km/saat
Net ağırlık: 1.135 kg


Yakıt tüketimi (şehir içi) : 7,6 lt/100 km
Yakıt tüketimi (şehir dışı): 4,6 lt/100 km

Hızlanma (0-100 km): 10.9s
Hızlanma 80-120 km/sa: 11,6 sn / 14,8 sn

Mini cooper Kiralama en büyük otomobil fuarının bu yıl bankaların metropolü olan Frankfurt’ta yapılacak olması kulağa oldukça iro-nik geliyor. Krizden en çok etkilenen iki ekonomik dal birbiriyle bu sayede buluşuyor.
Kırmızıyla renklendirilmiş bilançolar ve Alman üreticilerin çevreyi çok kirleten otomobiller üretme inadını korudukları önyargısı 2009 yılında fuar alanını ziyaret edeceklerin beklentileri de değiştiriyor. Ancak şimdiden bilinen bir şey var: Ankara Otomobil kiralama yaklaşırken kriz havasının yerine güçlenme havası koklanabiliyor. Alman Otomobil Üreticileri Derneği (VDA) Başkanı Matt-hias VVissmann, kendinden emin bir tavırla “Ziyaretçiler krizin aşılıp aşılamayacağıyla ilgili sorularına sadece bu Kiralık araç fuarda cevap bulabilecekler” açıklamasını yapıyor. Wissmann’ıı kendine güveni yeni gelmedi. Tan tersine daha önceleri verdiği beyan larda da krize rağmen çekingenlikte eser yoktu.
Bu  saptamanın  en  büyük  kan yeni modellerle cesurca atılımlar yapan üreticiler. Örneğin Mini cooper Kiralama Ankara , başarısını daha tutumlu değil daha çekici bir versiyonla perçinleyecek. Açık hava keyfinde cabrioya bundan böyle bir roadster de destek olacak. Yeni üstsüzün ön camı daha alçak, motor kaputu daha uzun olacak ve arka koltuklardan da tamamen vazgeçilecek. Mini cooper Kiralama’nin şefi VVolfgang Armbrocht, her ne kadar 60’lı yılların radikal çizgilerini taşıyan konsepti ilgi çekici bulsa dagelişimde yüksek harcamalara yol açmamak için roadster beklendiği kadar radikal olmayacak. Motor yelpazesi kaynağını bildiğimiz benzinli motorlardan oluşturacak. Motorların gücü 120 HP ile 211 HP arasında değişecek. Mini çok kısa bir süre sonra da bir crossover tanıtacak. Fakat bu aracın roadsterin süksesini azaltacağına dair korkular yersiz. Crossover ancak 2011’de yollara çıkabilecek.
Önümüzdeki yıl duyguyla çok daha fazla yüklenmiş bir üstü açık otomobil daha sürüşe başlayacak: Duygu kapasitesini sayılarla ifade etmek gerekirse 420 HP ve 525 HP güç üretebilen V8 ve VlO motorlar yeterince açıklayıcı olacaktır. Audi R8 Spider, müşterileriyle bu güçlü motorlarla buluşacak. Bu otomobil kapalı versiyonuyla birlikte alüminyum üretim merkezi olan Nackarsulm’da el işçiliğiyle üretiliyor. Audi, rakipleri Lamborghini Gallardo Spyder, Ferrari F430 Spider ve Porsche Turbo Cabrio gibi kumaş tavana sahip olacak. Audi’nin etkileyici sürprizleri bu süper sporcuyla bitmeyecek.
Coupe ve cabriosuyla sportiflik meraklılarını Audi’nin tarafına çeken A5’in Frankfurt’ta Sportback isimli 4 kapılı coupe versiyonu tanıtılacak. Tamamen rasyonel bir otomobile dönüşmeden daha yüksek bir kullanışlılık değerine sahip olması planlanan otomobil, hem sportif hem de ferah olma iddiasına sahip olacak. Bu yeni coupe formu, aslında 1976 yılında tanıtılan ve fazla başarılı olamayan Audi 100 Avant’ı hatırlatıyor. Otomobilin A4 Sedan ile Avant arasındaki arz boşluğunu doldurması amaçlanıyor. Ingolstadtlılar, A5 Sportback için güncel TDI ve TFSI motorların yanı sıra S4’ün kompresörlü VB’sına ve başarılı quattro 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip bir S versiyonunu da planlar araşma dahil etti. Böylece Audi Kiralama Ankara‘nin BMW 3 Serisi versiyonlarıy-la daha rahat mücadele etmesi sağlanacak.
BMW’nin hedefleri de Audi’yle benzer ancak seçilen sınıflar farklı. Geçtiğimiz ay resmen tanıtılan 5 Serisi GT de, A5 Sportback’e benzer bir amaca sahip. 5 Serisi’nin dinamizmini seven ama Touring’in kullanım alanlarına ihtiyaç duyanlar için hazırlanmış bir melez. BMW, bu cesur denemesi için güçlü motorlardan oluşan bir yelpaze oluşturmuş. En güçlü versiyon olacak olan 550i GT’nin mo-toruysa saygı uyandıracak şekilde 407 HP güç üretebiliyor.
Bavyeralılar’m    daha    mütevazı planları da var. SUV’larm en küçü; konumunu kapacak olan Xl, arkad itişli ya da 4 tekerlekten çekişli olar satın alınabilecek.  Küçük motorla] dan oluşan bir çeşitliliğe sahip olacak olan küçük SUV, dinamizm konusunda bütün SUV camiasına ders verme ye çalışacak. XI’in üretim versiyonu Frankfurt’ta görücüye çıkacak. Beklenenden daha erken, ekim ayında piyasaya çıkacak olan E Serisi T, bagaj kapasitesi üzerine yoğunlaşmayı tercih ediyor. Mercedes ayrıca motor paletini de tutumlu ve çevreci seçeneklerle sınırlıyor.
Peugeot’ysa doğrudan station Kızılay Kiralık Araba vvagonla-ra savaş açarak, 5008’le çok daha fazla değişkenliğin sözünü veriyor. 7 yolcuya yer sunabilen van, sene sonunda 3008 altyapısıyla yollara çıkmaya hazır olacak ve VW Touran ile Renault Grand Scenic’le savaşmak üzere yerini alacak. Peugeot, iç mekanının ikinci ve üçüncü sırasında yer alan tekli koltukların tamamen yatırılmasıyla kullanışlılığı arttırmış.
Renault’ysa müşterilerine daha fazla yaşam alanı yerine sonsuz açık hava keyfi sunacak. İkinci nesil Megane Kiralama‘da kambur bagaj tasarımı ve eğimli ön camıyla karşımıza çıkan CC, üçüncü.

Otomatik Vites Araç Kiralama

Temmuz 10, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Otomatik vites kiralama

Otomatik vites kiralama

Otomatik Araç Kiralama‘in 1,8 lt’lik motor seçeneğinde otomatikleştirilmiş manuel şanzımanm yerini 5 kademeli otomatik şanzıman aldı. Kısa bir süre önce makyajlanan Civic HB’de kullanılacak olan 5 kademeli otomatik şanzıman, Civic HB’den önce Civic Sedan’da da görev yapıyordu. Ön, yan ve perde havayastıkları, AB S, ESP, otomatik klima, alaşım jantlar, sis farları, park sensörü, lastik basın göstergesi, yol bilgisayarı, Radyo-CD-MP3 çalar gibi konfor ve güvenlik donanımlarının standart Otomatik Vites Araç Kiralama olarak sunulduğu otomatik şanzımanlı Civic HB 1.8’in satış fiyatı 53.850 TL’den başlıyor.

Dizel Oto Kiralama

Temmuz 10, 2009 by  
Filed under Oto Kiralama

Dizel oto kiralama

Dizel oto kiralama

1947Hyundai Accent Era Kiralama, dış ve iç görünümünde yapılan küçük makyajla ve dizel oto kiralama motor için sunulmaya başlanan otomatik şanzıman seçenegiyle yollara çıktı. Accent Era’mn dış görünümünde krom kaplamalı yeni ön ızgara, beyaz renkli reflektörlere sahip ön farlar, yeni tip 5 kollu alaşım jantlar, Start ve Team donanım paketlerinde gövde renginde, Select ile Style donanım paketlerinde ise krom görünümlü kapı ve bagaj kapağı çıtaları kullanılmış. Diğer önemli yenilik ise, daha Dizel Oto Kiralama Ankara önce sadece benzinli motorlarda alınabilen otomatik şanzımanm artık 110 HP gücündeki 1,5 litrelik dizel oto kiralama motorla birlikte de alınabilmesi.

Sonraki sayfa »

rent a car ankara
Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Harita ankara escort çankaya escort