Fiat Palio Sole Kiralama

Fiat Palio Sole Kiralama

Fiat Palio Sole Kiralama

Kimileri Dış Güzelliğe Bakar.
Palio Sole Kiralama, Siyah zeminli farları; Yeni, gövde rengi ön ızgarasıyla da çekiciliğini ilk bakışta sergiliyor . Şimdi sıra onun iç güzelliğini keşfetmeye geldi .

Kimilerini İç Güzellik Etkiler.
Ön panelden başlayan şık çizgiler, onun ferah kabiniyle bütünleşiyor. Elegan kumaşlarla kaplı koltuklar Palio Sole Kiralama’yi daha da şıklaştırıyor.

Yüksekliği ayarlanabilir hidrolik direksiyon..

Vites kolu ve bardaklığı içeren şık konsol.

Işıklı torpido gözü, hayatınızı kolaylaştıran ayrıntılara bir örnek.

6 hoparlörlü CD-MP3 çalar ile yolculuklarınıza müziğin keyfini ekleyin.

Göstergeler daha rahat okunuyor ve çok şık. Ayrıca buradaki çok fonksiyonlu yol bilgisayarından, dışarının ısısını, anlık ve ortalama yakıt tüketimini, depodaki yakıt miktarına göre ne kadar yol alabileceğinizi görebilirsiniz.”

Arka koltuk başlıklarını, nasıl rahat ediyorsanız öyle kullanabilirsiniz. Yukarıda ya da aşağıda…

Katlanabilen ergonomik
kol dayanağı ve yükseklik ayarlı sürücü koltuğu

Limuzin Kiralama

Düğün, Nişan, İş Toplantılarınızda Kendinizi Özel hissedebileceğiniz limuzinlerimizle hizmetinizdeyiz. Lisan bilen, eğitimli şoförlerimizle ve size özel ikramlarımızla limuzin kiralamanın keyfini bizimle yaşayın.
limuzin Kiralama1

limuzin-2limuzin-1

Limuzin Kiralama

Limuzin Kiralama

Klima, deri veya kadife döşeme, stereo müzik sistemi, telefon, renkli cam, karşılıklı oturma grubu, sun-roof, makyaj aynaları, fors direkleri, dahili telefon, TV, video, mini-bar.

Golf 5 Kiralama

Golf 5 Kiralama

GOLF 5 KİRALAMA

GOLF 5 KİRALAMA

Golf 5 Kiralama modern dizaynı, üstün sürüş dinamiği ve yenilikçi motor teknolojisini birarada sunuyor. Kendine özgü C sütunu, güçlü arka bölüm, belirgin şekilde sportif ön bölüm ve bombeli silüet yeni ve üstün bir dinamik yapının izlerini taşıyor. Bu sayede Golf 5 Kiralama hem teknik hem de görsel olarak ilk çıkışından bu yana en büyük evrimi gerçekleştiriyor.
Ön bölüm, dinamik
Yeniden tasarlanan ön bölümün aerodinamik yapısı hava direncini minimum seviyede tutuyor. Enlemesine lineer olarak düzenlenen sinyal lambaları ile çiftli ön farlar da aracın ön görünümünü daha güçlü kılıyor. Yukarı doğru bombeli çamurluk yüzeyleri farların üst kısmında belirgin şekilde yükseliyor. Bu durum radyatör ızgarası ve gövde rengi tamponlarla birlikte tamamen dinamik bir dizayn özelliği ortaya koyuyor.
Arka bölüm, güçlü.
Arka tarafta güçlü görünüm bombeli C sütunu ile vurgulanıyor. Çift taraflı kavisli yapısı ile arka farların yarısı kusursuz biçimde ayrılarak bagaj kapağına entegre edilmiştir. Büyük arka cam iyi bir görüş sağlıyor. Golf 5 Kiralama önceki her nesilden daha atak ve dinamik.
.
Farlar, görmek ve görülmek.
Dış aynalardaki sinyal lambaları ile trafikteki diğer sürücülere dönmek istediğinizi kesin şekilde belirtirsiniz. Tampondaki sis farları kötü hava koşullarında daha iyi görüş sağlıyor. Arka tampon üzerinde park mesafe sensörlerine ve otomatik yanan kısa farlara ( Comfortline ) ek olarak isteğe bağlı Bi-Xenon far, far yıkama, otomatik far yükseklik ayarı alınabilmektedir.
İç mekan, keyifli ve ferah.
Kaliteyi Golf 5 Kiralama’ün her yerinde hissedebilirsiniz. Midline donanımından itibaren sunulan sportif üç kollu deri direksiyon simidi ile bu kaliteye dokunabilirsiniz. Ergonomik ön konsol da Golf 5 Kiralama’ün dikkat çekici özelliklerinden biri. Tüm kumanda elemanları ve düğmeler sezgisel olarak beklediğiniz yerde bulunuyor. Konforlu koltuklar yükseklik, ileri, geri ve eğim olarak ayarlanabilir ayrıca yan taraflardan ideal bir kavrama sağlıyor.
İç mekan, daha yüksek ve daha uzun.
Boyları 1,90 metrenin üzerindeki yolcular dahi arka koltuklarda rahatça seyahat edebilirler. Eşyalarınızı geniş hacimli bagaj bölümüne kolayca yerleştirebilirsiniz. Daha fazla yükleme alanına ihtiyaç duyarsanız, arka koltukları rahatlıkla katlayıp bagaj hacmini 350 lt den 1305 lt’ye çıkartabilirsiniz.
Geliştirilmiş direkt enjeksiyonlu motorlar düşük tüketim değerleri ile dikkat çekiyor. Golf 5 Kiralama yenilikçi motor yelpazesi ile EU4 egzoz emisyon standartlarını rahatlıkla karşılıyor. Golf 5 Kiralama, 4 adet benzinli ve 2 adet dizel motor seçeneği ile geniş bir motor yelpazesi sunuyor. Motorlar seçeneklerinde sunulan manuel ya da tiptronik vites seçeneği ile Golf 5 Kiralama, performans ve ekonomi konusundaki başarısını kanıtlıyor.
1,6 litre 102 hp ( Manuel / Tiptronik ) – İyi bir başlangıç.
Golf 5 Kiralama’ün başlangıç motor 102 hp güce sahip.Manuel ve Tiptronik olarak alınabilen 1.6 lt benzinli motorda ortalama yakıt tüketimi 7.4 lt.
1,6 litre FSI 16 V 115 hp ( Manuel / Tiptronik ) – Sportif ve ekonomik.
1,6 litrelik FSI motoru 115 hp ve 4000 d/d’da 155 Nm azami torku ile gücünü yansıtıyor. 10,8 saniyede 100 km/s’lik hıza ulaşıyor. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 6,6 ile 7,3 litre arasında. 1,6 litrelik FSI 6 ileri vitesli manuel ve 6 ileri tiptronik şanzıman seçeneklerini sahip.
TSI : Çift şarjlı direkt enjeksiyonlu motor.
1,4 litre TSI 140 hp ( Manuel) 1,4 litre TSI 170 hp (Manuel/ Tiptronik ) – Performans ve ekonomi birarada.
Volkswagen tarafından daha az yakıt tüketimi sağlamak ana amacı ile geliştirilmiş olan TSI, dünyanın çift şarjlı, direkt enjeksiyonlu ilk benzinli motorudur.
1.4 litre TSI, 140 hp. ve 170 hp. olmak üzere iki farklı motor seçeneği ile sunulmakta olup, bu iki motor arasında ortaya çıkan güç farklı yazılım ile sağlanırken motor mekanikleri arasında fark bulunmamaktadır. 170 hp motor sadece Golf 5 Kiralama GT Sport ile sunulmaktadır.
140 hp. gücündeki TSI motor 1500 – 4000 devir arasında 220 Nm. tork üretirken, 170 hp. seçeneğinin ürettiği güç 1750 – 4500 devir aralığında 240 Nm.’dir. Her iki motor seçeneğinde de maksimum tork değerinin geniş olması sayesinde dinamik sürüş için hızlanırken vites değiştirmeye gerek duyulmuyor olması sürüş keyfinin kesintisiz olarak yaşanmasını sağlar.
Diğer motor seçenekleri ile karşılaştırıldığında 1.4 litrelik TSI motorda oluşan yüksek basınç ve sıcaklık nedeniyle dayanıklılığı maksimum düzeye taşımak adına bazı ilave korumalar geliştirilmiştir. Örneğin yüksek yanma ısısı ve basınca karşı silindir bloğu grafit lamelli gri dökme demir ile imal edilerek dayanıklılık artırılmış, soğutma sistemi geliştirilmiş ve triger kayışı yerine metal zincir kullanılmıştır.
TSI, tüm devirlerde etkili ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlayacak mükemmel bir kombinasyonu ifade etmektedir. Alt devirlerde kompresörle kontrolü ele alan ve daha sonra turboşarjla etkili olan bir yükleme tertibatının birleşimi olan ve başka örneği bulunmayan yüksek bir mühendislik harikasıdır.
1,9 TDI 105 hp ( Manuel / Tiptronik ) – Ekonomik ve güçlü.
1.9 TDI motor düşük devirlerden itibaren 250 Nm’lik tork değeri sunuyor. Geliştirilmiş enjektör teknolojisi sayesinde 100 km’de sadece 5,4 litre yakıt tüketiyor. 6 ileri vitesli manuel ve 6 ileri tiptronik DSG şanzıman seçenekleri bulunuyor.
2,0 litre 16 V TDI 140 hp – Tork olarak en güçlüsü.
1,750 d/d’da 320 Nm azami torku ile sadece 9,3 saniyede kolayca 100 km/s hıza ulaşabiliyor. Azami hızı 203 km/s’tir. 2,0 TDI motor 6 ileri tiptronik DSG şanzıman ile sunuluyor.
Üstün yol tutuşu sağlayan süspansiyonlar ve akslar
Volkswagen, yeni ve dinamik güvenli şasisini hem rahat hem de sportif olacak şekilde tasarladı. Önde geliştirilmiş McPherson süspansiyon ve arkada yeni geliştirilmiş çok kollu aks kullanılıyor. Çok kollu aks sayesinde (dört bağlantılı süspansiyon), yol tutuşu ve sürüş konforu önemli oranda artıyor.
Daha verimli hale getirilmiş ön akstaki denge çubukları, virajlarda yana yatmada azalma ve geliştirilmiş tepkisi sayesinde daha iyi yol tutuş dinamiği sağlıyor.
Buna ek olarak, daha iyi tekerlek bağlantısı ve verimli hale getirilmiş süspansiyon tepkisi, genel konforda fark edilir artışa yol açıyor.
Sensörler vasıtasıyla hıza bağlı olarak sertleşebiliyor veya yumuşayabiliyor.Sürekli olarak motordan güç almadığı, sadece gerektiği zaman güç kullandığı için 100 km’de 0.2 lt’ye kadar yakıt ekonomiside sağlıyor.En önemlisi yanal rüzgarlardan araç yönünün değişmesine izin vermiyor.Aynı şekilde dönüşlerde direksiyonun tekrar doğrusal pozisyona gelmesinde yardımcı oluyor.
Karoseri modern lazer kaynak teknolojisi sayesinde çarpışma esnasında oluşan enerjinin büyük kısmını emerek yolcu bölmesinde tehlikeli deformasyonlar oluşmasını önlüyor. Artan ebatlar arkaa bölümde bacakların daha serbest olmasını sağlar, bagajda belirgin şekilde daha fazla yer mevcut. Karoserinin statik dayanıklılığı %80 oranında arttırılmış, bu sayede Golf 5 Kiralama rakiplerine karşı sınıfının üstü değerleri sunuyor.
Hava yastıkları
Golf 5 Kiralama standart olarak sunulan 6 adet hava yastığı ile sizi ve sevdiklerinizi koruyor. Tüm modellerde ön yolcu hava yastığı devre dışı bırakma özelliği standart. Ayrıca ön koltuk başlıkları, güçlendirilmiş yapısı sayesinde, başı erken destekleyerek ve boyundaki S-darbesini azaltarak baş ve boyun bölgesindeki hızlanma etkisini ve zedelenme riskini en aza indiriyor, oturma konforunuzu artırarak güvenliğinize katkıda bulunuyor.
Akıllı sistemler: ASR, ESP, ABS.
Golf 5 Kiralama geniş kapsamlı aktif bir güvenlik konsepti ile donatılmıştır. ASR (Anti Patinaj Sistemi) kaygan yolda tekerleklerin patinaj yapmasını önlüyor. ESP (Elektronik Stabilizasyon Programı), dört disk fren, entegre edilmiş fren yardımcıları ve ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi) tarafından destekleniyor. (ESP, Comfortline donanımında standarttır.) Ayrıca, ESP ile birlikte eğimli yollarda geri kaydırmaya karşı yardımcı olan Hill Hold sistemi de Comfortline donanımında standart olarak yer alıyor.

Peugeot 407 Kiralama

Genel Bilgiler

Peugeot 407 Kiralama

Peugeot 407 Kiralama ilk olarak 2004 yılı Cenevre Otomobil Fuarı’nda sadece sedan karoserle gün ışığına çıktı. Station wagon karoser versiyonuysa aynı yıl Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Fransa’da 1.8 litre 116 HP, 2.0 litre 136 HP, 2.2 litre 160 HP ve 3.0 litre 216 HP’lik benzinli, 1.6 litre 110 HP ve 2.0 litre 136 HP’lik turbo dizel motorlarla üretilen otomobil ülkemizdeyse 2.2 litre 160 HP, 2.0 litre 197 HP, 3.0 litre 216 HP’lik benzinli, 1.6 litre 110 HP ve 2.0 litre 136 HP’lik dizel motor seçenekleriyle satılıyor. Sadece manuel şanzımanla sunulan 1.6 litrelik HDi motorlu versiyon, Peugeot Türkiye tarafından Comfort ve Executive donanım seviyeleriyle satılıyor.

Peugeot 407 kiralama

Peugeot 407 kiralama

Karoser, iç mekan
Çekici gövde hatlarına bakıldığında yoğun bir şekilde Pininfarina ve doğal olarak Ferrari tasarımlarını hatırlatan çizgileriyle etkileyici görünen Peugeot 407 Kiralama Ankara, “dört kapılı coupe” formunda dinamik bir sedan. Eğimli ön cam, yüksek konumlandırılmış iri farlar, tamponda açık bir ağzı çağrıştıran büyük hava girişiyle Peugeot 407 Kiralama özellikle önden çok prestijli görünüyor. Otomobilin dizel motorlu olduğunu anlamak için biraz yakınlaşıp kaputtan yayılan seslere kulak kabartmak gerekiyor. Kabinde ilk algılanan elit hava birkaç dakika geçirdikten sonra bazı bölümlerdeki plastik malzeme ve özellikle koltuk döşemeleri yüzünden dağılıyor. Orta konsol düğme bolluğu nedeniyle ilk bakışta karmaşık görünse de otomobilin içinde biraz zaman geçirdikten sonra alışmak sorun olmuyor. Yine de hareket halinde bakmadan kullanabilmek için yine de daha fazla zamana ihtiyaç duyuluyor. Gösterge tablosu ve orta konsoldaki LCD ekranlarda dijital olarak görüntüye gelen bilgilere eklenmiş grafik unsurlar görüntüye renk katmaktan öte bir fonksiyona sahip değil. Otomobilin 430 litrelik bagajı 307 CC ve 607’deki gibi bagaj kapağındaki model yazısının sıfırına basılarak açılıyor. Bagajın yan duvarlarında iki kapaklı göz, hacmin 489 litreye kadar ulaşmasını sağlıyor.

Motor, performans
Peugeot ve Citroen’in oluşturduğu PSA Group ile Ford’un 2001’den itibaren kurdukları motor üretim ortaklığının 1.4 litrelik turbo dizel DV4’ten sonra ikinci ürünü olan 1.6 litrelik DV6 turbo dizel, kullanıldığı araçlarda cazibeyi kaputun altına çeken bir ünite. Yüksek basınçlı değişken turbo beslemeli ve ortak yakıt yollu common rail direkt enjeksiyonlu motor, 110 HP’lik maksimum güç ve 240 Nm’lik maksimum torka sahip. Ani hızlanma gerektiğinde gaz pedalına tam olarak basıldığında overboostla maksimum tork anlık olarak 260 Nm’ye kadar yükseliyor. Motorun düşük hacimli olmasına karşın 240 Nm’lik torku sayesinde sağladığı sürüş konforu oldukça başarılı. Kalkışlarda gövde ağırlığı nedeniyle biraz ağırbaşlı görüntü çizse de doğru devirlerde doğru vitesler kullanıldığında tatmin edici akıcılık sağlıyor. Kullanım sırasında sadece sürücüyle bile minimum 1.5 ton ağırlığı taşımak zorunda olan düşük hacimli motor, hiçbir yol koşulunda of dedirtmiyor. Aksine motor devri doğru viteslerde 2500-4000 d/d arasında tutulabildiği sürece yeterince akıcı sürüşler sağlıyor. Son hız konusundaysa Peugeot 407 Kiralama 1.6 HDi’nin hayli uzun düzlüklere ihtiyaç duyduğu fark ediliyor. Ama kabul etmek gerek, özellikle ülkemizde bütün sürücüler ödedikleri para ne olursa olsun hep en hızlısını ister. Bu otomobilin konforlu, prestijli ve ekonomik yolculuklardan fazla iddiası yok. Peugeot 407 Kiralama 1.6 HDi, konforunu gövde boyutları ve dengeli süspansiyonuna, prestijini üzerinde taşıdığı aslana ve düşük tüketimini de 100 km’de 7.3 litrelik test ortalaması sağlayan gelişmiş motoruna borçlu. Bu ortalamayı uzun yolculuklarda 5.0 litre civarına düşürmek mümkün olabiliyor.

Kullanım, konfor
Peugeot Peugeot 407 Kiralama Kiralama Kiralama, sürücü koltuğuna oturulduğu anda güven hissettiren bir otomobil. Direksiyon tepkileri ve süspansiyonun sağladığı konfor/güvenlik dengesi hemen fark ediliyor. Otomobilin yalıtımı dizel motorlu olduğunu bilmeyen yolcuları uyandırmayacak kadar etkili. Yüksek gövde ağırlığı nedeniyle dinamik bir performans sergileyemese de kararlılıkla hızlanıyor ve yeterli akıcılık sağlayabiliyor. Bunun anlamı motorun sağladığı sürüş konforunun yeterince iyi olduğu. Yola iyi tutunduğunu hissettiren otomobille virajları aşmak keyif veriyor. Bu histe direksiyonun sunduğu hassasiyet kadar 406’dan bu yana çok iyi olan gövde geometrisi de etkili. Süspansiyonun ölçülü sertlik dozuyla hissettirdiği rahatlığa karşın gövdenin salınıma girmemesi yolculuk konforunu yükseltiyor. Otomobilde koltukların minder genişlikleri başanlı. Ama minderlerin biraz sert kaldığı ve ucuz hissi veren döşeme kumaşı da her kullanıcıya göre değil. Boyutlar hareket ve kullanım alanlarıyla ilgili ölçülere yeterince özgürlük tanıyor. Dışardan bakıldığında algılanan dört kapılı coupe tasarımı yolculuk sırasında kabinde arka koltuk yolcularının kafalarını tavana vurmasına yol açmıyor. Fren pedalının dozlama hissi oldukça başarılı. Yavaşlama ve durma manevralarını dozunu hissettirerek sağlayabilen sistem, panik frenlerde otomobili güvenli mesafede (100 km/s-38 metre) durdurabiliyor.

Volvo S60 Kiralama

Volvo S60 Kiralama

Yeni S60 Kiralama Volvo S60 Kiralama’nun şu anki Volvo S60 Kiralama ve S80 Kiralama modellerinin arasında yer alan yeni otomobili. Eski köşeli çizgilerinden gittikçe uzaklaşan Volvo S60 Kiralama, önceki 850 modelinin yerini alan S60 Kiralama’ta üst model S80 Kiralama ile başlayan tasarım çizgilerini sürdürüyor. İlk bakışta S60 Kiralama’ı S80 Kiralama’den ayırt etmek pek de kolay değil. S60 Kiralama, dört kapılı ama spor bir coupe görünüşüne sahip. Beş kişi içinde rahatça yolculuk edebiliyor. Volvo S60 Kiralama, S60 Kiralama’ı sportif aile otomobili olarak tanımlıyor. S80 Kiralama ve V70 gibi S60 Kiralama da Volvo S60 Kiralama’nun büyük platformunu kullanıyor. Ama aracın geliştirilmesinde en çok örnek alınan model ise C70 Coupe. Özellikle arka bölümün spor görünümlü olması hedeflenmiş ve otomobil arkadan başlayarak öne doğru tasarlanmış. S60 Kiralama’ın kabini diğer Volvo S60 Kiralama’lara göre öne daha yakın. Bu sayede sürücü daha geniş bir görüş açısına sahip, yolcular da daha geniş alana. Ön ve arka dingil çıkıntıları kısa ve yanlarda da ayırt edici çizgiler göze çarpıyor. Büyük arka farlar S80 Kiralama’dekine çok benziyor. Volvo S60 Kiralama, bunu “aile kimliği” olarak açıklıyor. 1970’li yıllarında başında sunulan Volvo S60 Kiralama 1800 ES spor coupe’den bu yana ilk kez bir Volvo S60 Kiralama’da üç kollu direksiyon simidi sunuluyor. Bu aynı zamanda piyasadaki en küçük 60 litrelik direksiyon. Spaceball adı verilen alaşım vites kolu ve yuvası da ilgi çekici. Koltuklar özellikle sportif bir duygu sağlayacak şekilde geliştirilmiş ve iyi yan destek sağlıyorlar. Arkadaki alan ve baş mesafesi de göründüğünden fazla. Aracın içinde eşyaların konulabileceği ya da asılabileceği güzel ayrıntılar düşünülmüş.

Volvo S60 Kiralama

Volvo S60 Kiralama

Volvo S60 Kiralama S60 Kiralama kullanım ve sürüş özellikleri bakımından spor bir kişiliğe sahip olacak şekilde geliştirilmiş. Gövdesinin sertliği sportif sürüşe katkıda bulunan en önemli etkenlerden biri. Normalde dört kapılı bir sedan otomobilin gövdesinin bükülmeye direnci 6 ila 14 kNm/derece iken Volvo S60 Kiralama S60 Kiralama’ınki 20’yi aşıyor. 272 cm’lik dingil mesafesi ve köşelere doğru itilmiş lastikleri araca etkili bir ağırlık dağılımı ve sürüş dengesi sağlıyor. Kendi sınıfındaki en büyük dingil genişliğini de unutmamak gerek. ABS ile birlikte elektronik fren gücü dağılımı (EBD) standart. Ayrıca modeline göre standart çekiş kontrol sistemi (STC) ya da bunun dinamik versiyonu (DSTC) sunuluyor. Volvo S60 Kiralama S60 Kiralama’ta sunulan 140 beygir ile 250 beygir arasındaki beş motor da 5 silindirli. Önceki nesil motorlara göre daha ekonomik, daha temiz ve daha verimli olan bu motorların ortalama yakıt tüketimi değerleri 100 km’de 8.4 litre (140 beygirlik motor) ile 9.3 litre (250 beygirlik motor) arasında değişiyor.
Güvenlik bakımından S60 Kiralama en yüksek standartları sunuyor. S80 Kiralama ile aynı şasiye sahip olmasına rağmen daha kısa olduğu için aynı korumayı sağlamak için bazı değişiklikler yapılmış. Önde tampon sistemi ve motor bölümünün farklı yerleşimi ile arkada yeniden tasarlanan arka darbe emici bölüm etkili koruma sağlıyor. Uygun malzemeler, parça tasarımı ve güçlendirici elemanlarının konumu, kaynak noktalarının konumu ve iç ve dış gövde bölümlerindeki ekler ve katlanma yerleri sayesinde Sincan Kiralık Araba hedeflenen güvenlik düzeyine ulaşılmış. Ön gergi sistemi ve yük sınırlandırıcısına sahip emniyet kemerleri, iki aşamalı şişen ön hava yastıkları, koltuklardaki yan hava yastıkları ve yan camlar boyunca tavandan aşağıya doğru açılan şişme perde (IC-inflatable curtain) adı verilen hava yastıkları güvenlik donanımını tamamlıyor. Ayrıca Volvo S60 Kiralama’nun bazı ülkelerde sunacağı sistemle de araç kaza geçirdiğinde otomatik olarak çağrı merkezine bildirilerek ambulans ve kurtarma ekiplerinin gelmesi sağlanabiliyor ya da araç çalındığında yeri uydudan tespit edilebiliyor. S60 Kiralama modeli sunduğu müzik sistemi seçenekleriyle de iddialı. Volvo S60 Kiralama, aracın müzik sistemini tasarlarken diğer markalardan ciddi bir rakip bulamadığını ve kendi C70 Coupe modelini temel alarak daha iyi bir sistem geliştirdiğini belirtiyor. En lüks sistemde 4 x 75 W amfi, Dolby Surround Pro-Logic® ve 13 hoparlörle birlikte 10’lu CD değiştirici sunuluyor.

Yeni S60 Kiralama, Volvo S60 Kiralama’nun özellikle sportif yanını vurguladığı bir otomobil. Bu bakımdan özellikle BMW 5 Serisini hedeflediği açık.

Volvo S40 Kiralama

Volvo S40 Kiralama

Volvo S40 Kiralama

Volvo S40 Kiralama

Volvo Kiralama’nun orta sınıf modeli S40 Kiralama, 1995’te tanıtıldıktan sonra sedan ve V40 adını taşıyan station wagon karoser seçenekleriyle üretildi. Bu süreçte iki kez makyajlanan otomobil, 2003 sonunda tamamen yenilendi. S40’ın station wagon kardeşiyse V50 adıyla 2004 ilkbaharında tanıtıldı. Volvo’nun Belçika’daki Ghent tesislerinde üretilen yeni S40, ülkemizde benzinli 1.6 litre 100 HP, 1.8 litre 125 HP, 2.4 litre 170 HP ve 2.5 litre 220 HP’lik, turbo dizel 1.6 litre 110 HP ve 2.0 litre 140 HP’lik motor versiyonlarıyla satılıyor.

ama daha kısa karoserli S40 Kiralama Ankara’ın 4468 mm’lik boyu 48 mm azaltılırken aks mesafesi 78 mm uzatılarak 1640 mm’ye çıkartılmış. Yeni S40’ın platformu Ford Motor Company şemsiyesi altında geliştirilen Mazda3 Kiralama ve yenilenen Ford Focus Kiralama’ta da kullanılıyor. Bilindiği gibi ilk S40 Kiralama’ta Mitsubishi Carisma’yla ortak platform ve Renault Megane’la ortak motor kullanılıyordu. Köşelere iyice yaklaştırılmış olan tekerlekleriyle güçlü görünüme sahip olan Volvo S40 Kiralama, Volvo S80 Kiralama’le başlayıp S60 Kiralama’ta süren Volvo Kiralama Ankara’nun modern yüzünü taşıyor. S40’ın yeni bir tasarım anlayışının hakim olduğu iç mekanında en dikkat çekici unsur, İskandinav minimalizmini açıkça yansıtan orta konsol. Kokpitin altında kalan arkası boş olan iskemle formlu orta konsol, İsveçli elektronik üreticisi Bang & Olufsen’in çizgisini hatırlatan bir panel haline gelmiş. Ama daha yüksek donanımlı versiyonlarda seçilen renkler daha etkili görünmesini sağlıyordu. Bu panelin arkasında küçük eşyalar için bir göz var. Konsolun üzerindeki LCD ekranda müzik ve havalandırma komutları grafik görüntülü olarak yapılıyor. Otomobilin gövde boyutlardaki küçük değişiklikler iç mekanın yapısını pek etkilememiş. Arkadaki kısıtlı diz mesafesi, S40 Kiralama’ta geleneksel bir aksesuar olacak gibi… Fonksiyonelliğin popüler bir trend olduğu günümüzde akıma katılmayan Ankara S40 Kiralama, ön kapılarında sunulan ancak sigara paketi alabilecek büyüklükteki ceplerle konuya biraz alaycı yaklaşıyor gibi… Selefinden 67 litre daha küçük olan 404 litrelik bagaj, orta sınıfta konumlandırılmış bir otomobil için yetersiz kalabilir.

Motor, performans
İsveçli üretici satışlarının büyük bölümünü oluşturan modellerinde kendi geliştirdiği turbo beslemeli motorları kullanıyor. Yoğunlukla Avrupa pazarında satılan 1.6 litrelik motora sahip S40’lar için ilk nesilde Renault ile işbirliği yapılmış ve yıllarca 110 HP’lik motor kullanılmıştı. Ford Motor Company şemsiyesi altına girdikten sonra ortak platform, parça, ekipman kullanımına katılan Kiralık Volvo, en küçük modeli Kiralık S40’ta motoru da Ford’dan almış. 100 HP’lik Duratec motor, ikinci nesil Focus’a aktarılırken maksimum torku 145 Nm’den 150 Nm’ye yükseltilmişti. S40’ta da bu haliyle yer alan motor, otomobilin 1235 kg’lık ağırlığıyla baş etmek zorunda bırakılmış. Alt devirlerde zaten ağır olan motor, arttırılan torkuyla ilk nesil Kiralık Focus’taki devirlenme sıkıntılarını yaşatmıyor. Ama otomobilin sol şerit prestiji performans nedeniyle güçlü Volvo imajını aşamıyor. Ne 0-100 hızlanmada ölçtüğümüz 11.9 sn’lik performans ne de ara hızlanmalardaki değerler pek tatminkar değil. S40’ın 1.6 litrelik motorlu versiyonunda Ford’un 1.6 litre 115 HP’lik yeni motoru kullanılsa çok daha iyi olurmuş. Uzun oranlı viteslerden oluşan şanzımanla yönetilen bu motorun düşük yakıt tüketimi ilkesi de S40’ın ağırlığı karşısında biraz şaşıyor. 100 km’de saptadığımız 8.4 litrelik tüketim aynı aileden daha düşük ağırlıklı modellerde 8.0 litrenin altına inebiliyor.

Kullanım, konfor
S40’ın en önemli kozlarından biri, sahip olduğu gelişmiş platform ve süspansiyon yapısı sayesinde gösterdiği yol tutuş performansı. Yeni Focus Kiralama ve Mazda3 Kiralama’ten tanıdığımız gibi kararlı yol tutuş özellikleri sergileyen otomobil, önden çekiş sisteminin sahip olduğu olağan dezavantajları bünyesinde çözüp kullanıcıya yansıtmak istemiyor gibi davranıyor. Bunu 1.6 litrelik versiyonun düşük gücüne bağlamamak gerek çünkü 2.5 litrelik T5 versiyonunda da bu tutunma kararlılığını gözlemlemiştik. Hatta belki 1.6 litrelik versiyonda düşük motor gücünün yararını görüyoruz, T5’te yetersiz bulduğumuz direksiyon hassasiyeti, sistemin kumanda etmesi gereken gücün düşüklüğünden bu sorunu hiç hissettirmiyor. Manevralar, şerit değiştirmeler keskin ve net. Yüksek hızdaki hakimiyet hissi de çok yüksek. Rahat rahar söyleyebiliriz ki yeni S40, verdiği güvenli sürüş hissiyle ilk Volvo S40 Kiralama’tan daha çok Volvo.

BMW X5 KİRALAMA

BMW X5 KİRALAMA

Araç Özellikleri :

KAROSER & İÇ MEKAN: SUV pazarında BMW X5 KİRALAMA‘nin iddiası, X5 Kiralama. Yol dışında değil, yolun tam üstünde çok hızlı ve çok kaliteli bir SU. Off-road araçları yüzde 93’lük bir oranla “yol dışı”na hiç çıkmıyorlar. Yani sadece asfalt üzerinde kullanılıyorlar. Hatta, bazılarının şehir dışına bi

BMW x5 KİRALAMA

BMW x5 KİRALAMA

le çıkmadıklarını biliyoruz. Bunları satın alan kişilerin büyük çoğunluğu sadece prestij ve güvenlik için lüks sınıf veya spor otomobil fiyatını bu dev araçlara ödüyorlar.

Artık, 4×4’ler tüm dünyada hiç de küçümsenmemesi gereken “imaj” araçları oldular! Mercedes G, Land Cruiser, Patrol, Discovery ve Range Rover asıl gerçek off-road aracı olarak bilinirler. Bunların arasına artık sportif binek tipli araçların “usta”sı BMW X5 KİRALAMA giriyor. İri bir arazi aracı boyutlarıyla, lüks konforunu ve yol performansını birleştiren BMW X5 KİRALAMA, bu modeline Sport Activity Vehicle yakıştırmasını uygun görmüş.

Amerika’daki Spartanburg üretim tesislerinde yepyeni bir platform üzerinde üretilen X5 Kiralama Ankara, elektrik ve klima gibi sistemlerini 5 serisinden almış. Süspansiyon sistemini de yürür aksamın yerden 18 santimetre yüksek olmasının gerektirdiği tümüyle farklı bir geometri kullanarak 7 serisinden almış. X5’in hiç de mütevazı olmayan “şişik” çizgileri, hemen fark edilmesini sağlıyor. Ancak, aracın 446 santimetrelik uzunluğu aslında normal 5 serisi BMW X5 KİRALAMA‘den 15 santimetre daha kısa. Aks açıklığı olan 282 cm ise, 1 santimetre olarak yine daha kısa. Fakat, 7 serisine yaklaşan genişliği ve tipine uygun “adam boyu” yüksekliği ile X5, en büyük kabin içi ölçülerine sahip BMW X5 KİRALAMA olarak en konforlu oturma keyfini sunuyor.

Arkada camın yukarı, asıl bagaj kapağının aşağıya doğru açıldığı, Tail-Gate denilen bagaj girişi, asimetrik öne katlanan arka koltuklarla 1550 litreye kadar genişleyen bagaj kısmına ulaşımı sağlıyor. Aşağıya doğru açılan kapağın 200 kilograma kadar kaldırma gücü olması “sportif aktivite”lerde yükleme kolaylığının yanında keyifli bir “dinlenme” bankı olarak da kullanılabiliyor. İri koltuklarının vücudu saran formları ve sürücüye dönük olmayan “T” şeklindeki konsol ise, X5’in geniş kabin içine üst seviyede bir estetik kazandırmış.


MOTOR & ŞANZIMAN
: Kiralık X5‘in motoru 4.4 litre hacimli ve 286 beygir gücünde. Deneme sürüşlerimizde kullanırken, çok gelişmiş 5 kademeli Steptronic otomatik şanzımanın keyifli sportifliği ve V8 motorun çok güzel sesi ile belki de bugüne kadar kullandığımız en “güvenli sürüş”e sahip arazi tipli aracın heyecanını yaşıyorduk. 2.5 tonluk cüssesini bir 3 serisi sportifliği içinde gaz pedalına dokundukça ileriye doğru fırlatan Ucuz X5 Kiralama, sürücü ve yolcularının sırtlarını koltuklara ve kafalarını da koltuk başlıklarına sıkıca bastırma keyfini sürekli yaşatıyor. Elektronik vites geçişlerinin ise en yumuşak şekilde hissedildiği Dizel X5 Kiralama ‘in ivmelenmesi kesintisiz ve M Sequential kalitesinde devam ediyor ve kısa sürede tamamlanıyor.

En küçük lastik paketi olan 235/65R17H’in taşındığı versiyonlarında saatte 207 kilometre hızla sınırlanmış X5’in maksimum hızı, en iri lastikli versiyonu 285/45R19 ile 240 km/h (dikkat 2.5 ton)olarak süper bir değere kavuşturulabiliyor. Bu elektronik sınırlamanın Borusan Otomotiv’in yetkili servislerinde “oynanması” gerektiğini önemle vurgulamalıyız! Çünkü, bu tip büyük lastiklerde lastiklerin taşıyabildiği maksimum hız değerlerine, olası sürprizlere karşı, küçük araçlardakinden çok daha fazla dikkat etmek gerekiyor.

SÜSPANSİYON & FREN: X5 Kiralama’in “yaylanma” konforu ve sürüş kabiliyetleri, diğer hiçbir arazi tipli araçla karşılaştırılmayacak kadar farklı. V8 motor seçeneğinde seri olarak sunulan “havalı süspansiyon” paketi, Üst Sınıf BMW X5 KİRALAMA otomobillerinden farksız yol tutuş kabiliyeti, lüks konfor ve sportif karakter ile tarif edilebilir. Yüzde 52’ye yüzde 48’lik aks yükü dağılımı ile ve aracın Altındağ Araba Kiralama yüksekliğine rağmen çok aşağıdaymış gibi hissedilen ağırlık merkezi, X5 Kiralama’i normal bir sportif otomobili kadar rahat kullanmanızı, virajlara güvenle girmenizi, ani şerit değiştirmelerden etkilenmemenizi, seri hızlanma ve panik yavaşlamaları dikey kasılmaları yaşamadan atlatabilmenizi sağlıyor.

X5 Kiralama ile “yolun dışı”na çıktığınızda Altındağ Araba Kiralama da içiniz rahat etsin! Çünkü, bilgisayar kontrollü dört çekerli sistemi, zorlu koşullarda çekiş problemlerini minimize edebiliyor. Frenlere çok seri “sık-bırak” komutları veren bir çekiş kontrol sistemine sahip X5, normal şartlarda tüm gücünün yüzde 62’sini arka aksına yöneltiyor. Aslında arkaya doğru olan itiş sisteminde ön aksa aktarım menteşe tipinde bir şaft ile gerçekleştirilirken, motora paralel bir zincirli tahrik mekanizması öne doğru iletimi gerçekleştiriyor.

Geçmişteki BMW X5 KİRALAMA 325iX’te olduğu gibi; ortaya konumlandırılmış bir yağ vanası tarafından yönlendirilen bir bağlantı şaftından ön sağ tekerleğe tahrik verilmesi, yerden olan ekstra yüksekliğe rağmen ağırlık merkezinin olabilecek en alt noktada tutulmasını da sağlıyor.

Land Rover’ın HDC Hill Descent Control sisteminin X5 Kiralama’te bulunması ise diğer bir büyük şans. HDC sayesinde X5, elbette fizik sınırları içinde, sürücünün müdahalesi olmadan fren yapıp gaz vererek, aracı en dik rampalardan aşağıya aracı hiçbir müdahale gerektirmeden aracı 10 km/h’lık sabit bir hızla indiriyor.

BMW X5 KİRALAMA, bilinen lüks ve sportifliğin bileşimini arazi tipli araçlarda da gösteriyor. Gelecekte X3 Kiralama ve X7 projeleri ile tamamlanacak X serisinin ilk örneği X5 Kiralama, SUV imajını normal asfalt üstünde en lüks şekilde yaşatacak.

GÜVENLİK: ABD Otoyol Güvenliği Enstitüsü tarafından yapılmış çok ağır crash test sonuçlarında X5, dünyanın en güvenli aracı olarak seçildi. Üstelik şimdiye kadar Abidinpaşa Araba Kiralama alınmamış bir rekor güvenlik puanı alarak! Bu şekilde tescillenen pasif güvenliğini cam hizalarındaki, kapılardaki ve önlerdeki havayastıklarıyla tamamlayan X5, otomatik diferansiyel freni, sürekli dört çeker sistemi, sürüş dinamiği düzenleyici sistemi, dik iniş yardım sistemi ve belirgin dinamik performans özellikleri dünyanın en iyi genç SUV olarak anılmaya başlandı.

Teknik Özellikler (BMW X5 KİRALAMA 4.4i )

Motor tipi/silindir adedi : V/8
Silindir hacmi : 4398 cc
Maksimum güç : 5400 d/d’de 286 HP
Maksimum tork : 3600 d/d’de 440 Nm
Maksimum hız(km/s) : 220 km/s
0-100 km/s hızlanma : 7.5
Yakıt tankı : 95 lt
Bagaj hacmi : 465/1550 lt
Net ağırlık : 2495 kg
Şehiriçi yakıt tüketimi (lt/100km) : 18.8
Şehir dışı yakıt tüketim (lt/100km) : 11.1
Ortalama : 13.9

not bu test aracı sanırım 4,4ia fakat 4,8is cıkardı su an turkiyede varmı bilmiorum fakat Akköprü Araba Kiralama o kocaman cüssesini 6,2 saniyede 100 kilometreye ulaştırabiliyor.

BMW X6 KİRALAMA

BMW X6 KİRALAMA

Bmw X6 Kiralama

Bmw X6 Kiralama

BMW X6 Kiralama, mükemmel bir araç konseptiyle BMW X ailesini genişletiyor ve aynı zamanda tamamen yeni bir segment yaratıyor: Sports Activity Coupé segmenti. BMW X6, bir spor aracın etkileyici performansına, SAV’nin cömertliğine ve büyük bir Coupé’nin atletik yapısına sahip.BMW X6, mükemmel bir araç konseptiyle BMW X ailesini genişletiyor ve aynı zamanda tamamen yeni bir segment yaratıyor: Sports Activity Coupé segmenti. BMW X6, bir spor aracın etkileyici performansına, SAV’nin cömertliğine ve büyük bir Coupé’nin atletik yapısına sahip.

bmw x6 kiralama1

Yeni BMW X6 Kiralama ile BMW, BMW X ailesinin en sportif ve çevik temsilcisini hayata geçiriyor. Estetiği büyüleyici olup Coupe’ye özgü bir zarafete sahip. Kuvvetli ve geniş hatları, BMW X6 Kiralama‘yı görsel olarak mükemmel bir araca dönüştürüyor.
Bu otomobile hangi açıdan bakarsanız bakın, sizi büyüler: Yeni BMW X6 Kiralama`ya yandan baktığınızda, tipik zarif Coupé özellikleri dikkatinizi çekiyor. Tavan çizgisi bagaj tarafına doğru yumuşak bir geçişe sahip. Bagaj geçişi silueti uzatır ve Coupé’nin zarafetini ortaya çıkarıyor.

Yeni BMW X6 Kiralamak`yı komple bir sanat şaheseri yapan Ayrancı Araba Kiralama tek başına büyüleyici estetiği değil. İnanılmaz boyutlardaki dinamizmi ile çevikliğinin bu konudaki katkısı yadsınamaz. Bu özellikler şu zamana kadar bu boyutlardaki bir araç için imkânsız kabul ediliyordu.

Yeni BMW X6 Kiralama ile sürüş keyfini ve çevikliği bugüne AŞTİ Araba Kiralama kadar görülmemiş bir boyuta taşıyan, yeni yürüyen aksam sisteminin ilk otomobil üreticisi olarak BMW; bu boyutlardaki bir araçta standart olarak Dinamik Performans Kontrolü sunuyor.

Dinamik Performans Kontrolü; aracın kullanımını kolaylaştırıyor ve tahrik kuvveti önce arka aksta sol ile sağ tekerlek arasında kademeli olarak dağıtıldığından, aracı virajlarda hissedilir biçimde seri kılıyor. Bu sayede özellikle virajlarda ve sapaklarda hızlanılırken olağanüstü yüksek oranda şerit dengesi ve direksiyon kusursuzluğu kazandırıyor.

Yeni perspektifler
Bu Coupé`lerin sürücüleri, oldukça iyi bir görüşe ve lüks iç mekân ambiyansına sahip olmanın tadını çıkarabilecek. Yeni BMW X6 Kiralama, tüm Coupé’lerden çok daha Aydınlıkevler Araba Kiralama geniş bir mekân ve konfor sunuyor. Orta konsol tarafından ayrılan ve münferit koltuk karakterlerine sahip olan arka spor koltuklarda yolcular, kendilerini aracın sürücüsü zannedecek.

Olağandışı ferah ayak bölgesi, baş bölgesi ve orta tünelsiz düz bir zeminle Kiralık BMW X6, uzun yollara uygun bir konfor sunuyor. Bu kadar geniş bir arka iç mekâna sahip olan bir Coupé`de şu soru kaçınılmazdır: Bagajı ne kadar büyük olabilir ki? 570 lt bagaj hacmiyle bu model, bu soruya çok net bir cevap veriyor.

Kiralık BMW X6 motorları, dünyanın en iyi performanslı, verimli ve yenilikçi motorlarından kabul ediliyor. Şimdi BMW; BMW X6`da kullandığı yeni 4,4 lt’lik V8 motorla, motor tarihine yeni bir sayfa ekliyor. V8 motorda Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile Twin Turbo teknolojisi ilk defa kullanıldı. Sonuç: Maksimum sürüş keyfi, 407 bg ve 1.750 ila 4.500 dev/dak arasında 600 Nm`lik bir maksimum tork. Dönme direnci azaltılmış tekerlekler, fren enerjisi telafisi veya hava kapakçığı kumandası gibi BMW Kiralama EfficientDynamics önlemleri sayesinde BMW X6 Kiralama, rekabet alanında büyük farkla önde giden yakıt ve CO2 emisyon değerleriyle hayranlık yaratıyor.

Yüksek performansına ve BMW X6 xDrive Kiralama 50i`nin boyutlarına göre 12,5 lt/100 km`lik bir yakıt tüketimi son derece düşük ve bu değerler ile büyük farkla “Best in Class” olarak kabul ediliyor. BMW X6 xDrive 35i içindeki Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ve Twin Turbo teknolojili 3,0 lt`lik sıralı altı silindirli benzin motor, BMW`nin “verimli dinamizm” ile kastettiği özelliğe gösterilecek temel örnektir. 306 bg ile sıralı altı silindirli motor, sınıfının en kuvvetli ve yüksek torklu motoru olmakla kalmayıp, sadece 10,9 lt/100 km olan ortalama yakıt tüketimiyle, gücüne göre bu araç sınıfının aynı zamanda en ekonomik aracıdır.

Kiralık BMW X6 xDrive 35d içinde yenilikçi değişken Twin Turbo teknolojisi kullanılıyor. 100 km`de sadece 8,3 lt`lik ortalama tüketim, BMW X6 Kiralama xDrive 35d için mükemmel bir değerdir – üstelik 0`dan 100 km/sa`e 6,9 saniyede ulaşırken. Aynı motor Common Rail enjeksiyonla, değişken Twin Turbo olmadan, sadece turboşarjla BMW X6 xDrive 30d için de kullanılır. Başlangıç dizel motoru olarak kendinden ateşlemeli motor 235 bg üretiyor ve 8,2 lt/100 km ortalama tüketimle 520 Nm`lik bir tork sağlıyor.

bmw x6 kiralama

bmw x6 kiralama

X6 Kiralama Ankara BMW kiralama’nin SAV (Sportif Aktivite Aracı) sınıfında yer alan aracı X5 kiralama, geçirdiği makyaj operasyonunun ardından artık daha dinamik bir görünüme kavuştu. Araca bakıldığında görünümü bir SUV gibi algılansa bile aslmda X5 bir SUV ile bir sportif station wagon karışımı. Kaslı bir yapıya sahip olan X6 Kiralama aynı zamanda akıcı çizgileriyle de ön plana çıkmayı başarıyor.
2003 yılından itibaren yollarda boy göstermeye başlayan DİZEL X6 kiralama, sonrasında ise küçük çaplı bir makyaj operasyonundan geçirildi. Aracın dış tasarımında yeni farlar, park lambaları, araç renginde boyanmış geniş tamponlar görünümde öne çıkan yenilikler. LED’li yatay ışık çubuklarının şeffaf camla kapatıldığı yeni stop grupları, bagaj kapağından tampona kadar devam eden tasarım ve yandan bakıldığında alt kısımdaki kama şeklindeki tasarım da dikkat çeken unsurlardan. Önden bakıldığında ise BMW kiralama‘nin meşhur böbrek ızgarası da görünümün cazibesini artıran detaylardan.
İç mekanında da kalitenin önplanda olduğu X5’ün kokpitinde ve konsolun üzerinde yer alan kapaklı eşya gözünde biraz sert ve kötü görünen bir plastik kullanılmış, ama yine de hissedilen kalite konusunda çok fazla bir şey kaybedilmemiş. Kullanışlı ve ferah bir tasarımın ön planda olduğu iç mekanda yaşam alanı ile ilgili de bir sorun bulunmuyor.
X5’ün bundan önceki 2.0 lt’lik dizel motoru 150 HP güç üretiyordu. Bu motor seçeneği ile araç testimize konuk olduğunda X5’ün biraz daha güçlü bir motoru hak ettiğini söylemiştik. Makyaj operasyonundan sonra ise 2.0 lt’lik dizel motor gerek güç gerekse tork yönünden ciddi bir artış gösterdi. ‘Artık 4000 d/d’de 177 HP güç ve 2000 d/d’de 350 Nm tork üreten motor seçeneği, sürüş keyfini kesinlikle artırmış. Kontak anahtarı çevrildiği andan itibaren güçlü olduğunu her yönden hissettiren dizel motorun hızlanma isteği de oldukça fazla. Performans testlerinde elde ettiğimiz sonuçlarda da diriliğini ispatlayan X3’ün, daha önceki testimizde ağırkanlı olan görünümünden eser bile kalmamış olması dikkat çekici. Genel özellikleri ile zaten her zaman beğenimizi kazanan otomatik şanzı-manın motor ile uyumu oldukça iyi. BMW yetkilileri tarafından akıllı dört tekerlekten çekiş sistemi olarak adlandırılan xDrive ile de donatılan X5, bu sistemden aldığı güçle hafif arazi şartlarında da başarılı bir sürüş sergiliyor. Fakat yine de siz siz olun, kendinizi gerçek bir arazi aracının içinde zannederek deyim yerindeyse gaza gelmeyin. Sistem ne kadar akıllı olursa olsun şartlar zorlaş-üğmda sürücünün yardımcısı olamıyor. Fakat ıslak zemin, hafif çamur ve hafif kaygan zeminlerde X3 görevini başarıyla yerine getiriyor.

Bmw X6 Kiralama
Yeni BMW X6 ile BMW, BMW X ailesinin en sportif ve çevik temsilcisini hayata geçiriyor. Estetiği büyüleyici olup Coupe’ye özgü bir zarafete sahip. Kuvvetli ve geniş hatları, BMW X6’yı görsel olarak mükemmel bir araca dönüştürüyor.
Bu otomobile hangi açıdan bakarsanız bakın, sizi büyüler: Yeni BMW X6`ya yandan baktığınızda, tipik zarif Coupé özellikleri dikkatinizi çekiyor. Tavan çizgisi bagaj tarafına doğru yumuşak bir geçişe sahip. Bagaj geçişi silueti uzatır ve Coupé’nin zarafetini ortaya çıkarıyor.

Yeni BMW X6`yı komple bir sanat şaheseri yapan tek başına büyüleyici estetiği değil. İnanılmaz boyutlardaki dinamizmi ile çevikliğinin bu konudaki katkısı yadsınamaz. Bu özellikler şu zamana kadar bu boyutlardaki bir araç için imkânsız kabul ediliyordu.


Yeni BMW X6 ile sürüş keyfini ve çevikliği bugüne kadar görülmemiş bir boyuta taşıyan, yeni yürüyen aksam sisteminin ilk otomobil üreticisi olarak BMW; bu boyutlardaki bir araçta standart olarak Dinamik Performans Kontrolü sunuyor.

Dinamik Performans Kontrolü; aracın kullanımını kolaylaştırıyor ve tahrik kuvveti önce arka aksta sol ile sağ tekerlek arasında kademeli olarak dağıtıldığından, aracı virajlarda hissedilir biçimde seri kılıyor. Bu sayede özellikle virajlarda ve sapaklarda hızlanılırken olağanüstü yüksek oranda şerit dengesi ve direksiyon kusursuzluğu kazandırıyor.

Yeni perspektifler
Bu Coupé`lerin sürücüleri, oldukça iyi bir görüşe ve lüks iç mekân ambiyansına sahip olmanın tadını çıkarabilecek. Yeni BMW X6, tüm Coupé’lerden çok daha geniş bir mekân ve konfor sunuyor. Orta konsol tarafından ayrılan ve münferit koltuk karakterlerine sahip olan arka spor koltuklarda yolcular, kendilerini aracın sürücüsü zannedecek.

Olağandışı ferah ayak bölgesi, baş bölgesi ve orta tünelsiz düz bir zeminle BMW X6, uzun yollara uygun bir konfor sunuyor. Bu kadar geniş bir arka iç mekâna sahip olan bir Coupé`de şu soru kaçınılmazdır: Bagajı ne kadar büyük olabilir ki? 570 lt bagaj hacmiyle bu model, bu soruya çok net bir cevap veriyor.

BMW motorları, dünyanın en iyi performanslı, verimli ve yenilikçi motorlarından kabul ediliyor. Şimdi BMW; BMW X6`da kullandığı yeni 4,4 lt’lik V8 motorla, motor tarihine yeni bir sayfa ekliyor. V8 motorda Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ile Twin Turbo teknolojisi ilk defa kullanıldı. Sonuç: Maksimum sürüş keyfi, 407 bg ve 1.750 ila 4.500 dev/dak arasında 600 Nm`lik bir maksimum tork. Dönme direnci azaltılmış tekerlekler, fren enerjisi telafisi veya hava kapakçığı kumandası gibi BMW EfficientDynamics önlemleri sayesinde BMW X6, rekabet alanında büyük farkla önde giden yakıt ve CO2 emisyon değerleriyle hayranlık yaratıyor.

Yüksek performansına ve BMW X6 xDrive 50i`nin boyutlarına göre 12,5 lt/100 km`lik bir yakıt tüketimi son derece düşük ve bu değerler ile büyük farkla “Best in Class” olarak kabul ediliyor. BMW X6 xDrive 35i içindeki Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon ve Twin Turbo teknolojili 3,0 lt`lik sıralı altı silindirli benzin motor, BMW`nin “verimli dinamizm” ile kastettiği özelliğe gösterilecek temel örnektir. 306 bg ile sıralı altı silindirli motor, sınıfının en kuvvetli ve yüksek torklu motoru olmakla kalmayıp, sadece 10,9 lt/100 km olan ortalama yakıt tüketimiyle, gücüne göre bu araç sınıfının aynı zamanda en ekonomik aracıdır.


BMW X6 xDrive 35d içinde yenilikçi değişken Twin Turbo teknolojisi kullanılıyor. 100 km`de sadece 8,3 lt`lik ortalama tüketim, BMW X6 xDrive 35d için mükemmel bir değerdir – üstelik 0`dan 100 km/sa`e 6,9 saniyede ulaşırken. Aynı motor Common Rail enjeksiyonla, değişken Twin Turbo olmadan, sadece turboşarjla BMW X6 xDrive 30d için de kullanılır. Başlangıç dizel motoru olarak kendinden ateşlemeli motor 235 bg üretiyor ve 8,2 lt/100 km ortalama tüketimle 520 Nm`lik bir tork sağlıyor.

Mercedes Vito VİP Kiralama

Mercedes Vito VİP Kiralama

Vito VIP kiralamalarınızı günlük, haftalık yada aylık olarak yapabilirsiniz. Düğün, özel günleriniz, şehirdışı gezileriniz veya turlarınız için özel araçlarımız size telefonuz kadar yakın. Şehiriçi – şehirdışı seyahatleriniz için hatfasonu özel paket fiyatlarımız hakkında lütfen bilgi alınız.

MERCEDES VİTO VİP KİRALAMA
MERCEDES VİTO VİP KİRALAMA
Mercedes Vito Vip Kiralama
Mercedes Vito Vip Kiralama
Kiralık Mercedes Vito Vip
Kiralık Mercedes Vito Vip
Ucuz Kiralık Mercedes Vito Vip
Ucuz Kiralık Mercedes Vito Vip
Lüx Mercedes Vito Vip
Lüx Mercedes Vito Vip
Kiralık Mercedes Vito Vip Ankara
Kiralık Mercedes Vito Vip Ankara
Lüx Minibüs Kiralama
Lüx Minibüs Kiralama
Lüx Minibüs Kiralama Ankara
Lüx Minibüs Kiralama Ankara
Ankarada Lüx Oto Kiralama
Ankarada Lüx Oto Kiralama
Ucuz Lüx Oto Kiralama
Ucuz Lüx Oto Kiralama


Kompakt Mercedes Vito Vip Kiralama boyutlarına karşın geniş bir iç mekan sunmayı hedefleyen Mercedes Vito VİP Kiralama 3008, aynı zamanda farklı tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi hedefleyen bir crossover. Peugeot’nun sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimin tamamına sahip Beysukent Araba Kiralama olan 3008, farklı bir otomobil olmasına rağmen markaya ait karakteristik tasarım öğelerini barındırıyor. Sochaıuc Fabrikası’nda üretilen Mercedes Vito VİP Kiralama 3008, SUV, MPV veya hatchback dünyasından Bilkent Araba Kiralama izler taşıyor. Her bir araç sınıfının güçlü yönünü alan Peugeot 3008 sadece görsel farklılığıyla değil, sahip olduğu teknolojik yeniliklerle de adından söz ettiren bir araç olma arzusunda. Farklı pazarlar keşfetme ve markaya yeni müşteriler kazandırmayı amaçlayan Mercedes Vito VİP Kiralama 3008’in nisan ayında ankara’da kiralamaya sunulması ve devamında ise diğer ülkelere kademeli olarak dağıtılması bekleniyor. Yerden yüksek bir MPV gibi duran araç kesinlikle bir SUV olma iddiasında değil. Gösterişli tasarımıyla dikkat çeken 3008’in en iddialı olduğu alan ise geniş iç mekanı ve fonksiyonel yapısı. Mercedes Vito VİP KiralamaKısa karoser çıkmtılanyla uzun tutulan dingil mesafesi Beşevler Araba Kiralama beraberinde oldukça geniş ve ferah bir iç mekanı getirmiş. Gerek sürücüye, gerekse de beraberindeki yolculara olabildiğince geniş ve ferah bir yaşam alanı sunuluyor. 1,60 m2’lik panoramik cam tavan, iç mekana daha fazla aydınlık ve görüş alanı kazandırıyor. En çok dikkat çeken noktalardan biri de 3008’in kokpit tasarımı. Adeta Mercedes Vito VİP Kiralama andıran orta konsolda kullanılan elemanlar ilk bakışta alışkanlık gerektiriyor açıkçası. Asimetrik tasarımlı kokpitin modem, gösterişli ve kaliteli bir görünüm sergilediği ise kabul edilmesi gereken bir gerçek. Sadece gösterişli olmakla kalmayan iç mekan aynı zamanda fonksiyonel yapısıyla da dikkat çekiyor Mercedes Vito VİP Kiralama. Katlanabilen arka koltuklar normalde 512 litre olan kargo alanını 1604 litreye çıkartırken hareketli bagaj döşemesi kullanışlılığı arttırıyor. Sırtlığı katlanan ön yolcu koltuğu sayesinde uzun nesneler bile taşınabiliyor 3008 ile. Zengin motor seçeneği
Ancak bütün bunlar keyifli bir yolculuk için yeterli değil. Güçlü ve cep yakmayan motor seçenekleri önemli.Mercedes Vito VİP Kiralama bu konuda oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sunarak müşterilere yardımcı oluyor, baz motor olarak sunulan 110 HP (80 Kw) gücündeki 1.6 HDi motor Bahçelievler Araba Kiralama manuel ve otomatik şanzıman olmak üzere iki alternatif sunarken, bir üst hacim Bilkent Araba Kiralama versiyonu olan 2.0 HDi’de ise 150 HP (110 kW) ve 163 HP (120 kW) olmak üzere iki farklı güç seçeneği bulunuyor. Benzinli cephesinde de başlangıç 1,6 litre. Atmosferik versiyon 120 HP (88 kW) güç üretirken turbo versiyonu ise 150 HP (110 kW) güç üretiyor. Motorların her biri de ideal yakıt tüketimi/performans dengesine sahip olma konusunda iddialı. Mercedes Vito VİP Kiralama verilen önem 0,296 cW olan sürtünme katsayısıyla adeta belgelenmiş olurken, optimum yol tutuş ile konforu dengeleyen süspansiyon yapısı ise yolculukların güvenli olduğu kadar konforlu da geçmesini amaçlıyor. Üstelik sürücü elektronik çekiş kontrol sistemine müdahale ederek kar, toprak Batıkent Araba Kiralama veya çamur sürüş tipinden birini seçme özgürlüğü bile bulunuyor.

Fiat Linea Multijet KİRALAMA

Fiat Linea Kiralama

Fiat Linea Kiralama

Fiat Linea Kiralama

Fiat Liena Kiralama yeni modeli Çankaya Yıldız Araba Kiralama Linea’yı büyük bir kampanya Demetevler Araba Kiralama ile duyurdu. Fiat’ın Tofaş adı ile üretilenler dışındaki arabaları tutulmamıştı. Bakalım, otomobil piyasası Linea Kiralama‘yı nasıl karşılayacak? Buyrun Fiat Linea’yı yakından görün. Yeniden tasarlanan Fiat Bravo Türkiye’de satışa sunuldu.. 18 ayda hazırlanan otomobilde Çukurambar Araba Kiralama yeni özellikler göze çarpıyor.İkisi turbodizel, üçü benzinli Çankaya Araba Kiralama olmak Dizel Fiat Linea üzere toplam 5 motor seçeneği sunulan Bravo’nun satış fiyatı 29 bin YTL7den başlıyor.

Yakıt tüketimi (ort): 6.7 lt/100 km 5.3 lt/100 km 5.6 lt/100 km Fiat Linea Kiralama Ankara’da turbodizeller 1.9 lt silindir hacmine sahip. Bunlardan 8 supaplı olanı 120 HP güç üretirken, 16 supaplı olanı 150 HP güce sahip.

Sonraki sayfa »

rent a car ankara
Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Harita ankara escort çankaya escort