araç kiralama

PANELVAN KİRALAMA

Google

Eylül 1, 2006 by  
Filed under Panelvan Minibüs Kiralama

PANELVAN KİRALAMA

Size sunduğu Panelvan Kiralama hizmetleri kapsamında; Ankara’da panelvan başta olmak üzere büyük şehirlerin trafiğine ve alternatif yollarına hakim olan ekibimiz sizi şehir içi ve şehir dışı transferlerinizde tüm randevularınıza zamanında güvenli bir şekilde yetiştiriyor. Tüm bu hizmetler ise sadece bir telefon uzağınızda…

Hyundai Starex Panelvan Kiralama

Hyundai Starex Panelvan Kiralama

Hyundai Starex Panelvan Kiralama

Hyundai Starex City Van Kiralama

Hyundai Starex City Van Kiralama

Hyundai Starex City Van Kiralama


Hyundai H100 Panelvan Kiralama

Hyundai H100 Panelvan Kiralama

Hyundai H100 Kiralama

Fiat Doblo Panelvan

Fiat Doblo Panelvan

Fiat Doblo Panelvan Kiralama

Fiat Ducato Panelvan Kiralama

Fiat Ducato Panelvan Kiralama

Fiat Ducato Panelvan Kiralama

Volkswagen Caravella Panelvan

Volkswagen Caravella Panelvan

Volkswagen Carevella Panelvan Kiralama

Volkswagen Panelvan Kiralama

Volkswagen Panelvan Kiralama

Volkswagen VOLT Panelvan Kiralama


Panelvan kiralama saltanatının kamuoyunda tepki görmesi üzerine, bakanların kullandıklarının dışındaki makam otomobillerinin satılması gündeme geldi. 1998 başından itibaren, kamu yöneticileri için makam otomobili kiralanması formülü uygulanacak.

Başbakanlık, devletteki makam Panelvan kiralama Ankara saltanatına son vermek için eldeki otomobilleri satıp, kiralama yoluna gidecek. Başbakanlık yetkililerinden alınan bilgiye göre, 1 Ocak 1998 tarihinden itibaren sadece bakanlara makam otomobili satın alınacak.

Diğer makam otomobilleri, şoförlü veya şoförsüz olarak özel Kapalı kasa minibüs kiralama sektörden kiralanacak. Başbakanlık müsteşarlığı, bu konudaki hukuki prosedürü araştırmaya başladı.

Hürriyet’e bilgi veren üst düzey bir yetkili Kapalı Kasa Araç Kiralama şunları söyledi: ‘‘Sadece bizim elimizde 400 tane, bir kısmı hurda diyebileceğimiz araç var. Başbakanlık küçük bir sanayi sitesine dönüşmüştür. Atölyeler, personel, bir sürü masraf. Başbakanlığı bu işten temizlemeliyiz. Bu otomobillerin bizde kalması maliyetlerinden daha pahalıya çıkıyor.

Eğer kiralarsak adam kendi otomobiline daha iyi bakar, biz de ekstra maliyetlerle karşılaşmayız.’’

Panelvan Oto Kiralama

Aynı yetkili, hükümetin göreve başlamasından hemen sonra, bakan sayısındaki artış nedeniyle bir hafta süreyle dört bakanın makam otomobili kullanmadığını, zaman zaman eve ve işe taksiyle gittiklerini anlattı. Yetkililer, uygulamaya geçene kadar bütün makam otomobillerine bilgisayar çipi takılacağını, böylece ne kadar süreyle, ne süratle kullanıldığının tespit edileceğini, gereksiz kullanımın önleneceğini vurguladılar.

Mercedes kullanımını reddettiği için Kartal otomobile binen Başbakan Yardımcısı Bülent Ecevit’e kısa sürede yerli bir otomobil alınacağı, bu amaçla kaynak tahsisi yapıldığı öğrenildi.

Size sunduğu transfer hizmetleri kapsamında; İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerin trafiğine ve alternatif yollarına hakim olan ekibimiz sizi şehir içi ve şehir dışı transferlerinizde tüm randevularınıza zamanında güvenli bir şekilde yetiştiriyor. Tüm bu hizmetler ise sadece bir telefon uzağınızda…

Yorum Ekle

rent a car ankara
Turizm ve Ulaşım Turizm ve Ulaşım Harita